آسان تر شدن راهنمای گردشگران نوروزی در مازندران/سفرنما اپلیکیشنی حرفه ای و چند زبانه برای گردشگران

استنادنیوز؛ مازندران به واسطه بناهای تاریخی بسیار، طبیعت زیبا و نعمت های خدادای جنگل، دریا و آب و هوای پاک هر ساله پذیرای میلیون ها گردشگر در ایام نوروز می باشد که نیازمند ساماندهی و هدایت این حجم از سفرها است تا بتوان از این ظرفیت برای معرفی استان استفاده کرد.

عباس مهدوی مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: اپلیکیشن جامع راهنمای سفر و خدمات گردشگری در سفرهای نوروزی گردشگران به مازندران، معرفی خواهد شد تا بتواند راهنمای آسان و در دسترسی، برای میلیون ها گردشگری باشد که نوروز به مازندران خواهند آمد.

وی افزود: سفرنما، اپلیکیشن جامعی است که در گستره ی ملی به معرفی جاذبه های ایران و مازندران خواهد پرداخت. اپلیکیشنی حرفه ای و چند زبانه که علاوه بر گردشگران داخلی به گردشگران خارجی نیز خدمات مطلوبی ارایه می کند.

با این اپلیکیشن  گردشگران می توانند در هر نقطه از مازندران از تمامی امکانات و داشته های گردشگری اطراف محل استقرار خود مطلع شوند.

جاذبه های توریستی، هتل ها و مراکز اقامتی، رستوران ها، کافه ها، مراکز خرید، فروشگاه های صنایع دستی و سوغات از جمله دسته بندی های این اپلیکیشن هستند.

در نشستی با حضور مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران, معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و طراحان این اپلیکیشن ملی برگزار شد، راهکارهای بهره مندی مطلوب و محتوای جذابتر این اپلیکیشن در سفرهای نوروزی مورد بررسی قرار گرفت.

این اپلیکیشن دردوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران رونمایی شد و با معرفی در ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران، قصد دارد طیف گسترده ای از گردشگران نوروزی را پوشش دهد.

پیش بینی می شود امسال شاهد افزایش سفرهای نوروزی به مازندران باشیم.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار