همایش بزرگ خودروهای کلاسیک و اسپرت در قم + عکس

  • کد خبر: 215963
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 04 اسفند 1397

استنادنیوز؛ دبیر هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان قم از برگزاری اولین همایش یک روزه خودروهای کلاسیک و اسپرت در قم به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد.

‌سید مهدی صالحی با اعلام برگزاری همایش بزرگ خودروهای کلاسیک و اسپرت در قم عنوان کرد: بیش از 100 دستگاه خودرو که بیشتر آن ها کلاسیک و تعدادی اسپورت است، در این همایش شرکت داده شد.

دبیر هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان قم افزود: این خودروها از قم، تهران‌، مرکزی، کرج و سمنان شرکت داشتند.

وی تصریح کرد: در خصوص شرکت خودروهای کلاسیک و اسپرت در قم فراخوانی ارائه شد و صاحبان این خودروها جهت حضور در همایش اعلام آمادگی کردند.

صالحی بیان کرد: این همایش که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد؛ برای اولین بار در ورزشگاه یادگار امام(ره) میزبان خودروهای کلاسیک و اسپرت بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال‌های آینده بتوانیم برنامه ها را منسجم تر از طریق این خودروهای کلاسیک و اسپرت و به دنبال آن مسابقات رالی نقشه خوانی را نیز در قم برگزار کنیم.

دبیر هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان قم اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش، شناسایی صاحبان خودروهای کلاسیک و اسپرت و ساماندهی در مسابقات است.

وی گفت: یکی از برنامه‌های آینده حضور خودروها در قالب مسابقات رالی خانوادگی است، در گذشته همایش های نامنظمی از حضور خودروهای اسپرت و کلاسیک در گوشه کنار استان بدون هماهنگی با مسئولان انجام می شد.

صالحی بیان کرد: در حال حاضر این گونه همایش ها زیر نظر هیات موتورسواری و اتومبیل رانی به صورت منسجم و هماهنگ انجام می شود تا بتوانیم این همایش ها را از حالت خیابانی، نامنظم ‌و پراکنده به سمت ورزشی هدایت کنیم.

 

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار