آیت‌الله مؤمن از فقهای مجاهد تراز انقلاب اسلامی بود

استنادنیوز؛ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت‌الله مؤمن نمونه‌ای از فقهای مجاهد تراز انقلاب اسلامی بود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری  در اطلاعیه‌ای ضایعه ارتحال فقیه ربانی آیت‌الله مؤمن را ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر برای جامعه اسلامی و حوزه‌های علمیه دانست.

توکل افزود: فقیهی که قبل از انقلاب توانست یار وفادار و تاثیرگزار امام امت بوده و پس از انقلاب در هفت دوره عضویت شورای نگهبان، پنج دوره مجلس خبرگان رهبری، عضو شورای بازنگری قانون اساسی و شورای عالی سیاست‌گذاری و رییس حوزه علمیه قم، عضو مجمع جهانی اهل بیت و...، زندگی خود را وقف مردم و نظام اسلامی کرد، شایسته بهترین تجلیل‌هاست.

وی با بیان اینکه فقهایی همچون آیت‌الله مؤمن از مواهب الهی به جهان اسلام و ملت بزرگ ایران هستند، اظهار کرد: آنانی که عمر خود را صرف تعلیم علوم الهی و نشر فضیلت‌ها و مبارزه با ناراستی‌ها می‌کنند و در این راه از بذل جان و مال خود دریغ نمی‌ورزند، مواهب الهی هستند که از دست دادن آنان ضربه‌ای جبران‌ناپذیر است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به خدمات علمی و تربیت شاگردانی فاضل و مجاهد از سوی آیت‌الله مؤمن، وی را یاری وفادار به انقلاب و رهبری دانست و گفت: پیروی و حمایت آیت‌الله مؤمن از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری نشانه تعبد این عبد صالح در مقابل امام‌المسلمین و نایب امام زمان عج‌الله تعالی فرجه‌الشریف بود.

توکل با تسلیت و تعزیت ارتحال این ستاره آسمان فقاهت و اجتهاد به امام زمان(عج)، نایب شایسته او و حوزه‌های علمیه به‌ویژه به بیت شریف آن عالم ربانی و ملت بزرگ ایران، برای آیت‌الله مؤمن علو درجات را آرزو کرد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار