• معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد:

آمادگی 388 مدرسه برای پذیرش مهمانان نوروزی در مازندران

استنادنیوز؛معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران گفت: ستاد اسکان استان مازندران با 388 مدرسه آماده پذیرایی از مهمانان نوروز 98 است.

«مهدی عابدی» در گردهمایی روسای تعاون شهرستان هاو مناطق استان مازندران اظهار کرد: مدارس در نظر گرفته شده برای اسکان فرهنگیان و مسافران نوروز واقع شده‌اند و به تمامی امکانات مورد نیاز تجهیز شده‌اند.

او با بیان اینکه شروع طرح اسکان از تاریخ 28 اسفندماه آغاز و تا 12 فروردین 1398 ادامه دارد افزود: تعداد 38 پایگاه به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت رسانی به فرهنگیان عزیز هستند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران در ادامه تصریح کرد: رزرو کشوری مدارس از 3 اسفند 1397 آغاز شده و تا 24 اسفند ماه ادامه دارد. فرهنگیان عزیز برای رزرو پلاژ خزرآباد باید از 12 اسفند اقدام نمایند.

عابدی با بیان اینکه در طرح ستاد اسکان استان 1142 نفر فعالیت دارند، گفت: 3038 کلاس برای اسکان فرهنگیان در استان مازندران پیش بینی شده که 339 کلاس از نوع ویژه، 1462 کلاس از نوع «الف» و 1182 کلاس از نوع «ب» هستند.

این مسئول با بیان اینکه مراکز اسکان در شرایط بحرانی و ضرورت افزایش می‌یابند، تصریح کرد: مراکز ویژه دارای امکاناتی اعم از یخچال، تلویزیون، فرش، و سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران آمار مجموع اسکان مسافران نوروز سال گذشته را 430 هزار نفر روز ذکر کرده و گفت: سایت ثبت نام و رزرو اسکان eskan.medu.ir است که افراد فرهنگی و غیر فرهنگی می‌توانند برای رزرو به آن مراجعه کنند.

لازم به ذکر است که نرخ امسال اسکان نسبت به پارسال 20 درصد افزایش دارد و کیفیت خدمات‌دهی امسال 43 درصد افزایش یافت.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار