اعطای تسهيلات مسكن به بازنشستگان با حقوق كمتر از سه ميليون تومان

  • کد خبر: 216087
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 20 اسفند 1397

استنادنیوز؛ نماینده مردم نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از اعطای تسهيلات مسكن به بازنشستگان با حقوق كمتر از سه ميليون تومان در سال آینده خبر داد.

قاسم احمدی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان چالوس در سال ۹۷ با اشاره به بودجه سال ۹۸ و یک سقفی شدن آن اظهارکرد: دولت بودجه را بر اساس میزان فروش نفت دو سقفی بسته بود که مجلس موافقت نکرد و با ۴۴۸ هزار میلیارد تومان نهایی شد.

وی با بیان اینکه طبق برنامه ششم سالانه مبلغی به سهم واریزی صندوق توسعه ملی اضافه می شد و باید در سال ۹۸ این اتفاق می افتاد، افزود: امسال باید ۳۴ درصد به این صندوق واریز می شد اما با توجه به شرایط تحریم ها و سخت نشدن تهیه معاش مردم با حکم مقام معظم رهبری این رقم کاهش یافت و تنها ۲۰ درصد به صندوق واریز می شود.

نماینده مردم نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس با اشاره به فرارهای بسیار مالیاتی در کشور تصریح کرد: تنها کارمندان مالیات خود را به موقع پرداخت می کنند؛امسال از کسانی که تاکنون از پرداخت مالیات معاف بودند به جزء کسانی که به اذن مقام معظم رهبری معافیت یافتند مالیات دریافت می شود.

احمدی لاشکی از افزایش وام ازدواج تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای هر زوج در سال ۹۸ خبر داد و گفت:در بودجه سال ۹۸ برای کمیته امداد و بهزیستی ۵ هزار میلیارد تومان گذاشته شد که با معرفی دستگاه ها به مددجویان و طرح های اشتغال زا با اولویت زنان سرپرست خانوار به صورت تسهیلات قرض الحسنه خواهد بود.

احمدي از پرداخت تسهيلات مسكن به بازنشستگان با حقوق كمتر از سه ميليون تومان خبر داد و گفت: اين تسهيلات شامل همه بازنشستگان تامين اجتماعي لشكري و كشوري می شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار