• فرمانده سپاه کربلا مازندران اظهار کرد:

واگذاری مسئولیت بعضی از یادمان ها به گروه های جوان طبق بیانات رهبر انقلاب

استنادنیوز؛سردار بابایی گفت:امسال اولین سال از چهل سالگی دوم انقلاب است و سپاه تصمیم گرفت طبق بیانات رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب مسئولیت بعضی از یادمان ها را به گروه های جوان بسپارد .


به گزارش خبرنگار اعزامی قرارگاه رسانه ای شهید کابلی سردار بابایی امروز با حضور در اردوگاه شهید بلباسی و در جمع خبرنگاران با اشاره به تعابیر رهبر معظم انقلاب درباره راهیان نور که یک ابتکارمهم و فناوری نوین برای استفاده از ثروت دفاع مقدس است، گفت :آثار وجودی شهید باعث شد این سرزمینی که آغشته به خون هزاران هزار انسان پاک در یک نبرد تن به تن طولانی است ،تبدیل شود به معادنی از نور که مردم با گذشت سال ها به سمت این معدن نور حرکت کنند و هرکس به اندازه ظرفیت خود از این نور بهره ببرد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان این مطلب که هشت سال دفاع مقدس صحنه جنگ نور با ظلمات بود، ادامه داد: طاغوت با خیال خام خود که در عرض کمتر از یک هفته می تواند کشور ایران را اشغال کرده و آن را به پنج ایرانستان تبدیل کند، با نور وارد تهاجم شد. اما وقتی خدا دید مومنین از تمام هستی خود گذشتند و زیر پرچم ولی خدا مقاومت و ایستادگی کردند به وعده خود عمل کرد،ما را از ظلمت و تبعیت از طاغوت نجات داد و پیروز کرد.

سردار بابایی در ادامه به رویکرد جدید سپاه در راهیان نور اشاره کرد و افزود: امسال اولین سال از چهل سالگی دوم انقلاب است و سپاه تصمیم گرفت طبق بیانات رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب مسئولیت بعضی از یادمان ها را به گروه های جوان بسپارد . از آنجا که همه ساله بیشترین قشری که به اردوی راهیان نور اعزام می شوند جوانان هستند، این عمل باعث شد جوانان در یادمان ها با ابتکار و خلاقیت یک فضای معنوی پرنشاط را ایجاد کنند.

این مقام مسئول با ابراز امیدواری از اینکه در سال 98 شاهد رشد بیش از پیش سرعت حرکت تکاملی انقلاب باشیم تصریح کرد: با توجه به هفت مسیری که رهبر انقلاب برای مدیران آینده کشور که از نسل های چهارم و پنجم هستند مشخص کردند، انتظار است جوانان در چهل سالگی دوم انقلاب، کشور را به نقطه ای برسانند که الگویی برای همه ملت های حقیقت طلب باشد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار