\چرا کرمانی ها با انتصاب یک مازندرانی بر ریاست سازمان امور مالیاتی مخالفند؟

  • کد خبر: 216198
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 06 فروردين 1398

استنادنیوز؛ کرمانی ها و لرها شدیدا با انتصاب یک شمالی بر ریاست سازمان امور مالیاتی مخالفند و به همراه طیف کارگزاران و گسیل پول به سمت کانال های تلگرامی ، مطالب سخیف و دروغی را به سید مناف هاشمی نسبت دادند .

به گزارش جماران ، ساعاتی پیش مطلبی در فضای مجازی دست به دست می شد که در ان به نقل از استاندار معزول گلستان از حضور بیست استاندار و فرماندار در خارج از کشور حضور دارند.

پیشتر نیز فرهاد دژپسند که برای بازدید از مناطق سیل‌زده گلستان به این استان سفر کرده بود در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان گنبدکاووس، رسانه‌ها را متهم به سیاسی‌کاری کرد.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها باید اقدامات دلسوزانه مدیران را منعکس کنند، گفته است: ما معتقدیم مشکلات وجود دارد و مدیران نیز با توجه به حجم مشکلات دلسوزانه فعالیت می‌کنند.

دژپسند مطرح کردن یک سویه مشکلات از طرف رسانه‌ها را بی‌انصافی دانست و افزود: شاید بخشی از کاهش تلفات و خسارت مربوط به تحول در زیرساخت‌ها باشد اما بخش قابل توجهی از آن به دلیل مدیریت به‌موقع مسئولان محلی است.

وی با اشاره به غیبت استاندارگلستان در زمان وقوع بحران سیل در استان گفت: پرداختن به غیبت استاندار از سوی برخی رسانه‌ها کارسیاسی است، وی به دلیل مشکلات خانوادگی ناچار به رفتن  سفر خارجی  بود.

در روزهای گذشته برخی کانال های تلگرامی استان گلستان نیز با بی اخلاقی تمام مطالب تند ، دروغ و غیر اخلاقی را متوجه مناف هاشمی کردند فی المثل نوشتند او برای درمان جراحت شیمیایی خود را به خارج از کشور رفته در حالیکه استاندار معزول گلستان اصلا چنین مصاحبه ای نداشته و عده ای در یک بازی کثیف رسانه ای چنین دروغ هایی را به مناف هاشمی نسبت دادند .

مناف هاشمی طی این مدت هیچ مصاحبه ای نداشته و دروغ هایی چون درمان جراحت شیمیایی یا حل مشکلات خانوادگی همگی زائیده تخیلات کثیف عده ای مغرض در فضای مجازی است ، هر مصاحبه ای در این سطح قطعا فایل صوتی دارد ، اگر کسی صدای زنده استاندار را دارد واقعا رو کند .

به واقع اگر مناف هاشمی هم به کانال مذکور چند میلیون پول می داد امروز مورد هجمه این فرد نبود اما شکایت قرارگاه امنیتی استان از این کانال باعث شد تا مطالب ادمین آن سیاسی و جهت گیری شخصی داشته باشد .

برخی منابع موثق اسحق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور را پشت سر این توطئه کثیف می دانند و معتقدند طیف کرمانی ها و لرها شدیدا با انتصاب یک شمالی بر ریاست سازمان امور مالیاتی مخالفند و به همراه طیف کارگزاران و گسیل پول به سمت کانال های تلگرامی ، مطالب سخیف و دروغی را به سید مناف هاشمی نسبت دادند .

در مرام علی (ع) نیست که به افتاده سنگ زد ، اما برخی ها این روزها با توجه به اینکه استاندار گلستان عزل شده انسانیت را زیر پا گذاشته و هر چه مطلب سخیف ، زشت را به وی نسبت دادند و در فضای مجازی دست به دست می کنند ، کانالی به نام جانبازان اصلاح طلب هم آبروی جانبازان را برده و هم اصلاح طلبان را ، هیچ وقت یک جانباز دروغ نمی نویسد ، فحش نمی دهد و تهمت نمی زند ، آنها بدانند خدایی هم هست .

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار