• پس از سیل اخیر صورت گرفت:

حضور فعال آب منطقه ای مازندران در امر ایمن سازی منازل مسکونی و تاسیسات آبی شهر زیراب

استنانیوز؛نیروهای امدادی آب منطقه ای مازندران در ساعات اولیه حضور یافته و ضمن بازگشایی مسیر رودخانه ایمن سازی جهت منازل مسکونی و تاسیسات آبی را آغاز نمودند.

به گزارش استنادنیوز؛ روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: پس از وقوع سیلاب و طغیان رودخانه تلار در تاریخ 13 فروردین ماه سالجاری در بازه شهر زیراب و خسارت دیدن تعدادی از منازل مسکونی نیروهای امدادی آب منطقه ای مازندران در ساعات اولیه حضور یافته و ضمن بازگشایی مسیر رودخانه ایمن سازی جهت منازل مسکونی و تاسیسات آبی را آغاز نمودند.
آقای مهندس سید جمال موسوی معاون بهره برداری آب منطقه ای مازندران با اشاره به حجم حدود 200 متر مکعب بر ثانیه سیلاب رودخانه تلار در روز سیزده فروردین گفت: نیروهای امدادی شرکت در همان ساعات اولیه در منطقه حضور یافته و پس از هماهنگی با دیگر دستگاه های اجرایی از جمله فرمانداری و مدیریت بحران نسبت به احداث دیواره حفاظتی جهت ایمن سازی منازل مسکونی در شهر زیراب آغاز کردند.

ایشان با بیان اینکه هم اکنون تعداد زیادی از ماشین آلات از سوی آب منطقه ای مازندران، اداره کل راه و شهرسازی و سپاه جهت ساماندهی رودخانه حضور دارند گفت: علی رغم تعدد جبهه های کاری در مناطق مختلف سیل زده استان 6 دستگاه بیل مکانیکی و بلدوزر را برای این امر در این شهر بکارگیری کردیم تا با کمک ماشین آلات سایر دستگاه ها بتوانیم امر ایمن سازی شهر را در مدت کوتاهی انجام تا در سیلاب بعدی احتمالی دچار مشکل نشویم.

موسوی در پایان با قدردانی از همکاری و بردباری مردم و دستگاه های اجرایی در امر مدیریت سیلاب بر لزوم اجرای ضوابط فنی در امر ساماندهی و لایروبی رودخانه تاکید کرد و خواستار آزادسازی بستر و حریم رودخانه نیز شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار