• فرمانده سپاه کربلای مازندران:

پویش مردمی در حمایت از سپاه، مایه سربلندی انقلاب اسلامی است

استنادنیوز؛بابایی با اشاره به اینکه این حرکت و پویش مردمی موجب سربلندی انقلاب اسلامی شده است، تصریح کرد: بر همه ما لازم است که به معنی واقعی پاسدار نظام و انقلاب بمانیم و زندگی و مرگ ما هم حسینی بماند

 

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، سردار «محمد حسین بابایی» فرمانده سپاه کربلای مازندران در دیدار با سردار «سید محمود میرفیضی» فرمانده انتظامی مازندران اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی انقلابی و مردمی بوده که همه در آن بسیجی هستند.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور آمریکا که در مقابل قدرت سپاه ناامید شده بود با این حرکت خود قصد مقابله با سپاه را داشت، افزود: به یاری خدا مکر دشمن به نقطه یاس برای آنان تبدیل شد و دیدیم که همه مردم و مسئولان نظام در حرکتی انقلابی به حمایت از سپاه پرداختند.

بابایی با اشاره به اینکه این حرکت و پویش مردمی موجب سربلندی انقلاب اسلامی شده است، تصریح کرد: بر همه ما لازم است که به معنی واقعی پاسدار نظام و انقلاب بمانیم و زندگی و مرگ ما هم حسینی بماند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه عالم خلقت برخلاف ظاهر کار ما است، گفت: اگر مردم تقوی پیشه کنند خداوند برکات خود را نصیب آنان می‌کنند و در این حوادث گذشته نه تنها دل‌ها به هم نزدیک شده است بلکه شاهد همدلی و وفاق همگانی در کشور بوده‌ایم.

وی با اشاره به حوادثی که در اوایل انقلاب برای کشور توسط دشمن ایجاد می‌شد، افزود: در جنگ تحمیلی همه هجمه‌های دشمنان به شکست تبدیل شد و در این مسیر با فرمایشات مقام معظم رهبری همه در صف و مسیر انقلاب قرار گرفتند و این سیل بوجود آمده، سیل خروشانی از وفاق و همدلی همه جناح‌ها و مذاهب را بوجود آورد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار