نشست مشترک هیات تجاری روسیه با مدیرعامل غله منطقه 2

 استنادنیوز؛نشست هم اندیشی همکاری های اقتصادی و تجاری هیات روسیه که در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن، کشاورزی مازندران برگزار شد

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 در نشست هم اندیشی همکاری های اقتصادی و تجاری هیات روسیه که در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن، کشاورزی مازندران برگزار شد از آمادگی همکاری تجاری در حوزه کالاهای استراتژیک کشاورزی از جمله گندم و دانه های روغنی خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت بنادر شمالی به خصوص بندر امیرآباد و با امضای تفاهم نامه و انعقاد قراردادهای همکاری میتوان شاهد مبادلات خوبی در بخش محصولات کشاورزی باشیم.

سید محمد جعفری افزود: در حال حاضر نیز 55 هزار تن روغن خام خوراکی از کشور روسیه برای اولین بار توسط شرکت غله وارد بندر امیرآباد گردید.
دکتر جعفری با اشاره به اینکه 40 کارخانه آردسازی در استانهای مازندران و گلستان فعال هستند عنوان کرد: با توجه به ظرفیتهای موجود در بنادر شمالی و زیرساختهای ذخیره سازی گندم و کارخانجات آسیابانی امکان همکاری با تجار روس در زمینه ترانزیت و سوآپ منطقه گندم وجود دارد.
وی تصریح کرد: ظرفیت های فراوانی بین دو کشور برای توسعه مناسبات تجاری با توجه به کریدور شمال جنوب در ترانزیت غلات وجود دارد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 ضمن تشکر از رئیس اتاق بازرگانی مازندران به خاطر برگزاری این نشست اظهار داشت: اگر موانع بانکی میان ایران و روسیه حل گردد میتوان همکاری های اقتصادی در بخش محصولات کشاورزی میان دو کشور را گسترش و توسعه داد.
دکتر جعفری با بیان اینکه ایران و روسیه دو شریک تجاری با سابقه ای هستند اظهار داشت: خوشبختانه این آمادگی و تمایل برای توسعه همکاری و شناسایی و معرفی مهمترین نیازهای دو کشور با توجه به ظرفیت های طرفین وجود دارد

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار