حضور بیمه نوین در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

  • کد خبر: 216514
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398

استنادنیوز؛ هم‌زمان با بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، شرکت بیمه نوین با حضور در این نمایشگاه، آماده معرفی محصولات، خدمات و طرح‌های بیمه‌ای خود و  ارائه راهنمایی‌های لازم به مراجعه‌کنندگان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه نوین، کارشناسان این شرکت با همراهی بانک اقتصاد نوین در سالن شماره ۳۸، غرفه شماره  ۱۶۳۴بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور خواهند یافت.

غرفه بیمه نوین همچون سنوات گذشته  با هدف معرفی توانمندی‌­های بیمه‌ای خود در حمایت از حوزه نفت و انرژی، در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركت­‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه‌­های مرتبط برگزار می‌­شود، فرصت مغتنمي است تا این شرکت‌­ها دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد حوزه نفت و انرژی، فعاليت‌­ها و نوآوري­‌هاي آتي خود را هدايت کنند.

نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در تاريخ ۱۱ الي ۱۴ ارديبهشت ماه ۱۳۹۸ در محل دائمي نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار می­‌شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار