بیمه نوین برای دومین سال پیاپی عالی‌ترین نشان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کرد

  • کد خبر: 216600
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 21 ارديبهشت 1398

استنادنیوز؛ شرکت بیمه نوین، در هجدهمین همایش ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان موفق به اخذ تندیس طلایی برای دومین سال پیاپی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این شرکت برای دومین سال پیاپی موفق به اخذ تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال ۹۷ شد و این تندیس توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت به حسین کریم خان زند؛ مدیر عامل این شرکت اهدا شد که مهدی شمسایی ظفرقندی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین به نمایندگی از ایشان، آن را دریافت کرد.

بیمه نوین با رعایت اصول مشتری مداری، پیاده‌سازی استراتژی مبتنی بر خلق زنجیره ارزش برای بیمه‌گذاران و ارائه محصولات جدید و متنوع از جمله اتوپلاس (خدمات رایگان بیمه بدنه خودرو)، شایگان(پوشش درمان تکمیلی بیمه‌شدگان بیمه­های عمر و سرمایه‌گذاری)، ستایش نوین (ارائه خدمات ویژه بیمه‌های ثالث و بدنه به دارندگان بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری نوین) و  بیمه‌­نامه جامع مجتمع­‌های مسکونی، این بار نیز موفق شد تا عالی‌ترین نشان تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در سال ۹۷ را دریافت کند.

همچنین، شرکت بیمه نوین از سال ۱۳۸۷ به عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای برای حضور در این همایش ملی در راستای رقابت‌پذیری سازنده و ارائه خدمات با کیفیت پیشگام شد و تا کنون در بیش از ۹ دوره، موفق شده است جایزه خود را از سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان دریافت کند.

هجدهمین همایش رعایت حقوق مصرف‌کنندگان روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه با هدف افزایش انگیزه در ارائه خدمات برای تولیدکنندگان و سازمان‌های خدماتی و با حضور  رحمانی؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت، تابش؛ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید کنندگان، دیگر مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت و صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار