آغاز چهل و دومین دوره مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم مازندران

  • کد خبر: 216983
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 خرداد 1398

استنادنیوز؛ رئیس اداره امور قرآنی اوقاف مازندران با اشاره به آغاز چهل و دومین دوره مرحله شهرستانی مسابقات قران کریم این استان ، گفت: در این دوره از مسابقات 3000 شرکت کننده حضور دارند.

 حجت الاسلام مصطفی سیفی کناری با اشاره به آغاز چهل و دومین دوره مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم اوقاف مازندران، اظهار کرد: این مسابقات از روز شنبه 18 خرداد ماه آغاز شده و تا تاریخ 25 خرداد ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در هشت رشته آوایی شامل حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، ترتیل، اذان، دعاخوانی و چهار رشته معارفی حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف حدیث، تفسیر قرآن کریم و تفسیر قرآن ویژه اهل سنت برگزار می‌شود، افزود: چهار رشته نغمات دینی، همسرایی و همخوانی قرآن کریم، آثار دو یا چند زبانه قرآنی و انشاد انفرادی و تک خوان محور از دیگر رشته‌های این دوره از مسابقات است.

حجت الاسلام سیفی کناری در ادامه با اشاره به اینکه چهل و دومین دوره شهرستانی مسابقات قرآن کریم مازندران شهرستان های سراسر استان برگزار می‌شود، گفت: 3000 نفر از شرکت کنندگان برادر و خواهر در این دوره از مسابقات حضور دارند.

وی با بیان اینکه نفرات برتر هر رشته به مرحله استانی راه پیدا می نمایند، گفت: مرحله استانی این مسابقات نیز در تیرماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد که تاریخ دقیق آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار