چرا پرسپولیس سند مهم و برگ برنده اش علیه برانکو را رو نمی‌کند؟!

استنادنیوز؛ برانکو ایوانکوویچ در تازه‌ترین مصاحبه اش به شدت به مسئولان پرسپولیس تاخته و به نوعی آنها را در موضع ضعف قرارداده در حالی که عرب ادعا می‌کند مدارک مستدلی علیه او دارد!

 برانکو ایوانکوویچ در تازه‌ترین گفتگوی خود این ادعا که پرسپولیس از او و باشگاه الاهلی شکایت کرده را رد کرده و مدعی شد که با پرسپولیس قراردادی نداشته و به عنوان یک مربی آزاد با تیم صعودی به توافق رسیده است. از سوی دیگر پرسپولیس اعلام کرده که بابت قرارداد برانکو با الاهلی به فیفا شکایت کرده چرا که برانکو یک فصل دیگر با آن‌ها قرارداد دارد.

ساده‌ترین راه برای مقابله با این نوع رفتار با باشگاهی به قدمت پرسپولیس با بیش از ۴۰ میلیون هوادار (که بیش از جمعیت خیلی از کشورهای اروپایی و آسیایی است) این است که مدیران باشگاه اگر سندی مبنی بر قرارداد با برانکو تا یکسال دیگر دارند را رو کرده و با انتشارش مانع از تخریب بیشتر نام پرسپولیس در فضای رسانه‌ای خاورمیانه به ویژه رژیم آل سعود که از هر بهانه‌ای برای تخریب ایران و ایرانی بهره می‌برند، شوند. حتی مدیران باشگاه پرسپولیس می‌توانند با لاک گرفتن اعداد و ارقام مندرج در متن قرارداد برانکو از این بابت هم اطلاعات مالی درباره این قرارداد را لو ندهند.

   

    اقدام غیرحرفه ای برانکو در جدایی از پرسپولیس

اما مهمترین نکته نهفته در دل این اقدام این است که سرانجام مشخص می‌شود پرسپولیس بر چه اساسی علیه برانکو و الاهلی شکایت کرده است تا برانکو به خودش اجازه ندهد این شکایت را تنها در حد حرف دانسته و یا مدیر باشگاه الاهلی ایرانی‌ها را لاف زن خطاب کند!

اگر نامه‌ای به فیفا نوشته شده چرا برانکو امروز مدعی شده که اصلاً نامه‌ای از فیفا به دستش یا به باشگاه الاهلی ارسال نشده است؟

سوال دیگر اینکه اگر پرسپولیس پول داشته که حالا باز هم به دنبال سرمربی خارجی یا جذب بازیکنان خارجی مانند کی روش استنلی یا پاتوسی است چرا همان زمان به برانکو و دستیارانش نپرداخته تا این همه به دردسر نیافتد؟ اگر داشته و نمی خواسته بدهد آیا این لجبازی دودش به چشم پرسپولیس و هوادارش خواهد رفت یا برانکویی که بابت هر روز دیرکرد دریافت مطالباتش جریمه ای سنگین‌تر از اصل پولش را دریافت می‌کند؟ اتفاقی مشابه با پروپئیچ بازیکن کروات سابق استقلال که حالا به جای ۱۱۰ هزار دلار می‌تواند ۳۶۰ هزار دلار از این باشگاه پول بگیرد!

مگر وزارت ورزش دستور نداد پول برانکو پرداخت شود؟ باشگاهی که شایعه شده اینقدر دلار اضافی دارد که همزمان در هتلی مجلل در استانبول ۷ اتاق برای مذاکره با گزینه‌های سرمربیگری رزرو کند نمی‌تواند پول بودیمیر را بدهد تا فردا نامه شکایت جدیدی از طرف این بازیکن به خیابان شیخ بهایی تهران و ساختمان باشگاه ارسال نشود؟

اینها همه ابهامات و سوال‌هایی است که ایرج عرب و هیئت مدیره پرسپولیس باید پاسخگو باشند تا هم شفاف سازی شود هم از مظان اتهام هواداران خشمگین سرخپوش خارج شوند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار