حمایت از تولید ایرانی هدف نمایشگاه « پارسی پوش» است

استنادنیوز؛ استاندار مازندران هدف از نمایشگاه پارسی پوش و مد و لباس اسلامی را حمایت از تولید، سلیقه و ذائقه ایرانی بیان کرد.

احمد حسین‌زادگان  در حاشیه افتتاح دومین نمایشگاه حجاب و عفاف مازندران در نمایشگاه بین‌المللی استان، در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه حمایت از تولید ایرانی، سلیقه و ذائقه ایرانی است و همچنین هدف دوم عرضه محصولات با موضوع و مقوله حجاب و عفاف است.

وی تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید سیاست کلی علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان عام، حمایت از تولیدات مجموعه تولیدکنندگان خاص است که با رویکرد اعتقادی فعالیت می‌کنند و باید به طور ویژه حمایت شوند.

استاندار مازندران ادامه داد: به این تولیدکنندگان در قالب تسهیلات بانکی اشتغال خانگی وام‌های خانگی تخصیص داده می‌شود و کسانی که پروژه‌های بزرگ‌تری دارند با سقف بالاتر تسهیلات دریافت خواهندکرد.

حسین‌زادگان با بیان اینکه رویکرد اصلی ما حمایت از تولید کالای ایرانی است، گفت: زنانی که در زمینه‌های تولید لباس و پوشاک عفاف و حجاب فعالیت می‌کنند می‌توانند به مسئولان امور بانوان شهرستانها مراجعه کنند و برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.

وی عنوان کرد: از همه کسانی که با تولید هنر ایرانی، فرهنگ عفاف و حجاب را ترویج می‌کنند حمایت می‌کنیم.

حسین‌زادگان این نمایشگاه را معرف بسیار خوبی برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی دانست و افزود: آخرین مدهای جدید با امکان علمی و پژوهشی در تولید لباس‌های جدید و مدهای جدید در اینگونه نمایشگاه‌ها به جوانان کمک می‌کند که به جای استفاده از کالاهای خارجی از برندهای ایرانی متناسب با فرهنگ بومی محلی خود استفاده کنند.

خاطرنشان می‌شود دومین نمایشگاه حجاب و عفاف با عنوان نمایشگاه پارسی پوش با چهل غرقه تا نهم تیرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌الملی مازندران واقع در قائم‌شهر برای باددید علاقمندان دایر است.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار