مهلت شرکت در سومین جشنواره عکس سلفی تامین اجتماعی تمدید شد

  • کد خبر: 217263
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 09 تیر 1398

استنادنیوز؛ علاقه مندان شرکت در سومین جشنواره عکس سلفی تامین اجتماعی با عنوان" من و کارم"، تا پایان تیرماه 98 مهلت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، این سازمان در نظر دارد در راستای توجه به شعار سال "رونق تولید" و با هدف ارج نهادن به زحمات و تلاش‌های نیروهای مولد و کارگران عزیز در بخش های مختلف تولیدی، صنعتی، کشاورزی، خدماتی و... و نقش بی بدیل آنان در تعالی و شکوفایی اقتصاد کشور سومین دوره مسابقه عکس سلفی با عنوان "من و کارم" و با شعار "من کارم را دوست دارم" را برای عموم علاقه مندان برگزار کند.
موضوع این جشنواره عکس من و کارم با شعار "من کارم را دوست دارم" است و جامعه هدف این جشنواره تمامی اقشار جامعه در سطوح مختلف سنی، تحصیلی و... هستند که در یکی از واحدهای صنعتی، تولیدی و صنفی، رانندگان، قالیبافان، صیادان، کارگران ساختمانی، رفتگران، نیروهای خدماتی شرکت ها و سازمان ها و... مشغول کارهستند.
علاقه مندان به شرکت در سومین جشنواره عکس سلفی کارگری موارد زیر را مورد توجه قرار دهند:
- عکس ها باید سلفی( خویش انداز) و توسط گوشی همراه گرفته شده باشد.
- عکس‌هایی که با استفاده از مونوپاد، گرفته شده باشد هم، به عنوان عکس سلفی پذیرفته خواهد شد.
مقررات شرکت در جشنواره:
١- هر عکاس می‌تواند ٣ قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، نشانی پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس، به آدرس پست الکترونیک photoselfi@tamin.ir  ارسال نماید.
٢- عکس‌ها باید در محل کار و یا دارای نشانه‌هایی از کار مانند لباس کار، ابزار کار و... ‌باشند.
٣- پردازش تصاویر در حد تصحیح رنگ و کادر لازم است تا جائیکه خدشه‌ای به اصل عکس وارد نکند.
٤- عکسهای منتخب جهت استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی، انتشاراتی و اطلاع رسانی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.
٥- رای هیات داوران قطعی و اعتراضی به آن پذیرفته نیست.
٦-. به عکس‌های ارسالی بیش از ٣ قطعه و فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
٧- ارسال اثر و شرکت در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی عکسهاست. در صورت اثبات خلاف این، عکس حذف می‌شود و عواقب حقوقی آن به عهده ارسال کننده اثر است.
٨- شرکت در جشنواره به معنی پذیرش مقررات این فراخوان است.
٩- تصمیم گیری درباره مسایل پیش بینی نشده جشنواره بر عهده برگزارکننده خواهد بود.
به عکس اول: لوح تقدیر، تندیس جشنواره و 2میلیون تومان، به عکس دوم: لوح تقدیر و 1.5 میلیون تومان وبه عکس سوم: لوح تقدیر و 1 میلیون تومان تعلق می گیرد.به 10 عکس برتر2 میلیون ریال پرداخت می شود.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید به پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir مراجعه و یا با شماره های تلفن 64503152 - 64503176 -021 تماس حاصل کنید.





telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار