تشکیل منظم جلسات کارگروه آزمایشگاه و مصالح ساختمانی با هدف بازنگری در دستورالعمل های تخصصی

استنادنیوز؛ مهندس سید حمیدرضا مسیبی در گفت‌وگویی با این واحد ضمن ارائه گزارش از برخی موارد مطرح‌شده در طی نه جلسه کارگروه آزمایشگاه و مصالح ساختمانی، تهیه و تدوین دستورالعمل‌های اصولی و کاربردی را مهم‌ترین محور بحث جلسات برشمرد.

وی ضمن اشاره به اصول و ضوابط مندرج در مقررات ملی ساختمان با یادآوری اهمیت کیفی سازی در صنعت ساختمان، جدیت در انجام آزمایش‌های مرتبط با مصالح ساختمانی و استانداردسازیِ روند طراحی، اجرا و نظارت را بسیار بااهمیت دانست و با تأکید ویژه به مستندسازی و شناسنامه فنی و ملکی ساختمان بر اساس شرایط و امکانات موجود در استان، جدیت این کارگروه در پیگیری مصوبات را اعلام نمود.

رئیس کارگروه آزمایشگاه و مصالح، در بیان جزئیات مطالب موردبحث در جلسات کارگروه، بازنگری و تدوین دستورالعمل‌های مرتبط با بهسازی خاک، کنترل و بازرسی جوش، سازه‌های نگهبان در سه بخش طراحی، اجرا و نظارت، آزمایش مطالعات خاک و بتن برای پروژه‌های ساختمانی و برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی به‌منظور ارتقا دانش فنی و توان حرفه‌ای همکاران را در زمره مهم‌ترین‌ها دانست.

مسیبی در پایان گفت‌وگو، بر ادامه تشکیل جلسات کارگروه باهدف دستیابی به نقشه راه مناسب و هماهنگ برای بهبود و ارتقای کیفی روند طراحی، اجرا و نظارت تأکید کرد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار