افزایش قیمت نان هنوز قطعی نشده است

  • کد خبر: 217325
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 10 تیر 1398

استناد نیوز، نایب‌رئیس اتاق اصناف کشور با بیان این‌که افزایش قیمت نان در مرحله مذاکره است گفت: هنوز هیچ مصوبه‌ای در این رابطه به دست اتاق اصناف ایران نرسیده است.

به گزارش استناد نیوز، ابراهیم درستی نایب‌رئیس اتاق اصناف کشور در گفت‌وگویی در واکنش به موضوع افزایش قیمت نفت نان گفت: فعلاً در حال مذاکره برای افزایش قیمت نان هستیم و هنوز هیچ مصوبه‌ای در این رابطه به دست اتاق اصناف ایران نرسیده است.

وی افزود: قیمت نان در سراسر کشور به‌ویژه در نانوایی‌های بدون مجوز به‌صورت غیرکارشناسی افزایش یافته است اما همان‌طور که استانداری نیز اعلام کرده هنوز هیچ مصوبه‌ای برای افزایش رسمی قیمت نان نداریم.

نایب‌رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: صحبت‌هایی درباره افزایش قیمت نان صورت گرفته اما هنوز مصوبه‌ای در این باره نیامده و قیمت‌هایی که در بازار مشاهده می‌شود غیرکارشناسی است.

وی تصریح کرد: چهار سال است که قیمت نان به‌نفع نانوایی‌ها افزایش نیافته اما هزینه‌های تولید آن‌ها بالا رفته است؛ سال قبل قرار بود 15 تا 20 درصد قیمت نان افزایش یابد اما دولت مخالفت کرد.

وی گفت: در هر حال یا باید قیمت نان افزایش یابد یا معافیت‌های خاصی به‌لحاظ بیمه، مالیات و غیره برای نانوایان در نظر گرفته شود تا این قشر زحمتکش نیز آسیب نبیند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار