کج سلیقه ای و عدم سوء مدیریت ها شرایط موجود را به وجود آورد

استنادنیوز؛ مجتبی رضوی گفت: این شرایط موجود هیچ ارتباطی به تحریم های بیرون از کشور ندارد و کج سلیقه ای وعدم سوء مدیریت ها باید از سوی متولیان امر چاره سازی شود.

رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت مازندران در جمع صنعتگران شهرستان آمل درمحل شهرک صنعتی امامزاده عبدالله این شهرستان افزود: با توجه به شرایط حساس وتحریمی ناجوانمردانه ای که اکنون کشوربا آن مواجه شده، متاسفانه سوء مدیریت واعمال برخی سیاستهای انقباظی بانک ها، باعث مشکلات زیادی برای واحدهای تولیدی ایجاد شده و متاسفانه حمایت های مدیران از موافقت های شفایی وکتبی در جلسات به مرحله پرداخت به کندی انجام می شود.

وی ادامه داد، این شرایط موجود هیچ ارتباطی به تحریم های بیرون از کشور ندارد و کج سلیقه ای وعدم سوء مدیریت ها باید از سوی متولیان امر چاره سازی شود.

رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت مازندران ادامه داد: واقعاً اکنون بسیاری از تولید کنندگان با وضع کنونی که در شرایط تولید با آن مواجه هستند، هنوز نمی دانند که معیار عمل چه چیزی هست!؟

رضوی با بیان اینکه متاسفانه در بسیاری از امور با مردم به درستی وشفاف عمل نمی کنیم ادامه داد، باید در بسیاری از امور باید اصل مشکلاتی که در مقاطعی وجود دارد صادقانه بیان کرد تا با همراهی خود تولید کنندگان از بحران های مقطعی عبور کرد.

وی با بیان اینکه آنچه به عنوان نظام اصلاح بانکی باید انجام شود ولی تاکنون این اصلاحات به سرانجامی نرسیده است، یادآورشد، در حوزه نظام آموزشی، دانشجویانی که از دانشگاه ها فارغ التحصیل شدند متاسفانه هیچ مهارتی در حوزه تخصصی که بتوان برخی امورات تولیدی را به آنها واگذار کرد، نداشتند و باید اهتمام جدی در این بخش شود.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار