\  • جنایت یا خودکشی؛

ماجرای زنی که از طبقه شانزدهم برجی در تهران به پایین پرت شد

  • کد خبر: 21749
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 12 دی 1395

متاسفانه روزانه قتل های مختلفی در تهران به وقوع می پیوندد و روز به روز اخبار جنایات و قتل های بیشتری را در صفحات روزنامه ها و خبرگزاری ها مشاهده می کنیم. این بار ماجرای سقوط زنی از طبقه شانزدهم ساختمان را بخوانید.

به گزارش استناد نیوز به نقل از پلیس آگاهی تهران، فقره سقوط از طبقه ی شانزدهم برج مسکونی فرهنگیان - بلوک E3 به کلانتری 126 تهرانپارس اعلام شد .

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "فوت مشکوک" و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

تحقیقات میدانی :

با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل اعلامی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خانمی حدودا 50 ساله بر اثر سقوط از محل سکونتش در طبقه شانزدهم برج فرهنگیان فوت نموده است ؛ در ادامه ، کارآگاهان به محل سکونت متوفیه مراجعه و با آثار تخریب اموال و اثاثیه منزل مواجه شدند .

دستگیری همسر متوفیه :
در ادامه رسیدگی به پرونده ، تحقیقات از همسر متوفیه ( 56 ساله - بازنشسته ) در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت .

قاسم در اظهارات اولیه مدعی شد که زمان وقوع حادثه در منزل حضور نداشته اما در ادامه ، با انکار اظهارات اولیه ی خود عنوان داشت که تخریب اموال داخل منزل بواسطه درگیری مابین او و همسرش ایجاد شده اما او هیچ دخالتی در سقوط همسرش نداشته است .

قاسم در خصوص نحوه سقوط همسرش از طبقه شانزدهم به کارآگاهان گفت : " در یک لحظه و با شدت گرفتن درگیری ، همسرم به سمت پنجره رفت و خودش را از طبقه شانزدهم به پایین پرتاب کرد " .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " با توجه به تناقضات موجود در اظهارات همسر متوفیه و به جهت انجام تحقیقات تکمیلی ، همسر متوفیه به دستور بازپرس محترم پرونده و و با قرار قانونی بازداشت و در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ".

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار