معاون بانوان وزارت ورزش: فراهم شدن حضور زنان در ورزشگاه های فوتبال

استنادنیوز؛ مهین فرهادی زاد از شرایط حضور زنان برای تماشای بازی های فوتبال در ورزشگاه ها خبر داد.

جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون فوتبال فیفا در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران خواستار ورود زنان به ورزشگاه‌های فوتبال شد.

در همین راستا مهین فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در این مورد گفت: ما تمام فضایی را که برای حضور زنان در میادین ورزشی لازم است را با حفظ موازین و ملاحظات فرهنگی‌مان انجام می‌دهیم و به این قضیه اعتقاد داریم. آن بنده خدا هم اگر نظراتی می‌دهد ما اعتقاد داریم که باید ملاحظات فرهنگی میادین ما رعایت شود و این کار را می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: ملاحظه کردید که مسابقات والیبال در ارومیه و اردبیل برگزار شد و زنانمان با حفظ این شرایط در فضا قرار گرفتند، برای فوتبال هم به همین ترتیب فضای حضور زنان را آماده می‌کنیم و ان‌شاالله مورد خاصی نداریم.

فرهادی زاد در مورد انتخاب گزینشی زنان برای حضور در ورزشگاه گفت: هر بخشی برای شروع هر کاری آمادگی‌هایی را برای خود ایجاد می‌کند، والیبال هم آماده‌سازی فضای حضور بانوان را با تعدادی از خانم‌ها شروع و به تدریج افزایش پیدا کرد و الان مشکلی در والیبال و رشته‌های سالنی ندارد. در فوتبال هم به همین ترتیب زمانی که ملاحظات فرهنگی، شرایط آرامش بانوان و امکانات لازم برای حضورشان مهیا شود و زیرساخت‌هایمان آمادگی لازم را داشته باشند، با افرادی و تعدادی شرایط را می‌سنجیم و ارزیابی‌ها به ما کمک می‌کند تا در مسابقات بعد فضا قوی‌تر و حضور بانوان بیشتر شود.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار