• مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد:

رتبه نخست بیمه سلامت استان در مرحله استقرار پروژه انتقال و رسیدگی الکترونیک اسناد بیمه سلامت در کشور

  • کد خبر: 217626
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 19 تیر 1398

استناد نیوز، مدیرکل بیمه سلامت مازندران در جلسه ستاد راهبری استانی پروژه های چهارگانه الکترونیک بیمه سلامت استان اعلام کرد: اداره کل بیمه سلامت مازندران با دستیابی به ۱۰۰ درصد اهداف، رتبه نخست در مرحله استقرار پروژه انتقال و رسیدگی الکترونیک اسناد بیمه سلامت در کشور دست یافت.

به گزارش استناد نیوز، مدیرکل بیمه سلامت مازندران در جلسه ستاد راهبری استانی پروژه های چهارگانه الکترونیک بیمه سلامت استان اعلام کرد: اداره کل بیمه سلامت مازندران با دستیابی به ۱۰۰ درصد اهداف، رتبه نخست در مرحله استقرار پروژه انتقال و رسیدگی الکترونیک اسناد بیمه سلامت در کشور دست یافت.

دکتر رسول ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت استان در چهل و دومین جلسه ستاد راهبری پروژه های الکترونیک سازمان بیمه سلامت که به منظور بررسی روند اجرای این پروژه های الکترونیکی( استحقاق سنجی ، ارسال الکترونیکی اسناد، نسخه نویسی الکترونیکی و ارجاع الکترونیکی) در این اداره کل برگزار شد افزود: با شروع فاز اجرایی طرح های نوین الکترونیکی سازمان بیمه سلامت از اول تیرماه در استان مازندران، با تعامل، همفکری و همراهی دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل و تمامی تلاشگران عرصه سلامت استان توانستیم به بسیاری از اهداف اولیه استقرار این طرح ها در استان دست یابیم که در اینجا جا دارد از تمامی تلاشگران عرصه سلامت استان کمال تشکر را داشته باشم.

وی اعلام کرد: بر این اساس از ابتدای تیر ماه ۹۸ اسناد بیمارستانی صرفاً به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه پردازشگر اسناد بیمارستانی قابل پرداخت خواهد بود.

لازم به ذکر است در این جلسه دکتر ظفرمند ، مدیرکل بیمه سلامت، مهندس فتحی، نماینده معاونت درمان و مدیر پروژه های الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مهندس رمضانی، نماینده معاونت درمان و مدیر پروژه های الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی بابل همچنین معاونین و روسای ادارات ستادی و به صورت ویدئو کنفرانس ، روسای ادارات شهرستانی، ناظرین بیمارستانهای بیمه سلامت همچنین جمعی از مدیران بیمارستان های دولتی سطح استان حضور داشتند.

در ادامه این نشست مهندس اسفندیاری، رئیس اداره آمار و فناوری اطلاعات بیمه سلامت گزارشی از وضعیت ماه های خرداد و تیر، خطا های اجرای فرایند در سمت his و سامانه‌های پردازشگر اسناد بیمارستانی به همراه نتایج بررسی خطاهای ارسال شده از بیمارستانهای مجری در این سامانه ارائه نمود.

همچنین در این جلسه وضعیت بیمارستان ها در پیاده سازی پروژه های چهارگانه الکترونیک و اشکالات عمده این بیمارستان‌ها مطابق چک لیست ارسالی وزارت بهداشت و وضعیت روند پرونده ها برای واحد درآمد بیمارستان و ناظرین بیمارستانی بیمه سلامت و خطاهای مسیر نیز مورد بررسی قرار گرفت و در پایان بر اجرای فاز دو و سه همچنین تکمیل نواقص چک لیست تاکید شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار