• رئیس سازمان بهزیستی کشور:

۲۵۰۰ مسکن مددجویان بهزیستی با سیل تخریب کامل شد

استناد نیوز- رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تحریب کامل دو هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مدجویان گفت: هیچ یک از مددجویان مراکز شبانه روزی بهزیستی در جریان سیل آسیب ندیدند.

به گزارش استناد نیوز، وحید قبادی دانا عصر سه شنبه در حاشیه بهره برداری از واحد مسکن مددجویی در سیمرغ در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به خسارت سیل فروردین ماه به ۲۴ استان کشور گفت: خوشبختانه در جریان سیل هیچیک از مددجویان مراکز شبانه روزی بهزیستی آسیب ندیدند اما متاسفانه سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی آسیب دید و دو هزار و ۵۰۰ واحد کاملاً تخریب شد.

قبادی دانا به راه‌اندازی سامانه خسارت برای بررسی دقیق آمار خسارات وارده در نخستین روزهای وقوع سیل اشاره و خاطرنشان کرد: به مسئولین استان مازندران تبریک می‌گویم که هم در آماردهی میزان خسارت وهم در بازسازی جزو استان‌های پیشتاز در کشور بودند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به پرداخت وام بلاعوض ۱۰ میلیونی به آسیب دیدگان سیل خاطرنشان کرد: طی تفاهم نامه ای با بسیج سازندگی و بنیاد مسکن واحد های آسیب دیده تا پایان شهریور آماده اسکان خواهد بود.

قبادی دانا با اشاره به آسیب ۲۶۰ واحد مسکونی در مازندران تصریح کرد: بهزیستی با تحویل مسکن در ۹۰ روز رکورد سرعت عمل را به نام خود ثبت کرد.

وی با بیان اینکه گذر زمان خللی در خدمت‌رسانی ایجاد نخواهد کرد افزود: هفته آینده دوهزارمین مسکن خسارت دیده در زلزله کرمانشاه به عنوان آخرین واحد احداثی تحویل خسارت دیدگان خواهد شد.

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه بهزیستی در بحث حوادث طبیعی اذعان کرد: برای به حداقل رساندن مشکلات درخواست بیمه حوادث طبیعی برای منازل مددجویان را به وزارتخانه ارسال کردیم که برای تخصیص اعتبار به سازمان برنامه و بودجه ارجاع داده شد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار