• مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد:

پرداخت 60 میلیارد ریال از مطالبات سال 98 موسسات خصوصی طرف قرارداد بیمه سلامت مازندران

استناد نیوز، با تخصیص اعتباری بالغ بر 60  میلیارد ریال از سوی سازمان بیمه سلامت ایران به بیمه سلامت استان مازندران، مطالبات سال 98 بخش خصوصی شامل بیمارستان، پزشکان عمومی و متخصص،دندانپزشکان، داروخانه ها ، فیزیوتراپی، آزمایشگاه و رادیولوژی و ... پرداخت شده است.

به گزارش استناد نیوز، دکتر ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت استان با بیان این که پرداخت مطالبات موسسات بخش خصوصی طرف قرارداد با اداره کل بیمه سلامت مازندران ، نشان دهنده پیگیری های ارزشمند مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور و ایجاد یک انضباط مالی در بیمه سلامت است، افزود: یقیناً تأمین اعتبارات مورد نیاز سازمان بیمه سلامت موجب رضایتمندی هرچه بیشتر موسسات درمانی ، مردم و بیمه شدگان خواهد شد.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه افزود: بیشترین جمعیت بیمه شده سازمان بیمه سلامت به صورت رایگان و بدون پرداخت حق سرانه تحت پوشش بیمه سلامت هستند و بیمه سلامت سالانه بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان برای هزینه درمان بیمه شدگان به موسسات درمانی طرف قرارداد استان پرداخت می نماید.

وی اظهار داشت: با اجرای پروژه‌های الکترونیک که جزو خدمات غیرقابل‌انکار، ضروری و از اولویت‌های سازمان بیمه‌ی سلامت در بخش خرید خدمت سلامت می باشد، آمادگی داریم تا با اجرای طرح رسیدگی و انتقال الکترونیکی اسناد در بیمارستانهای خصوصی سطح استان ، ضمن تسریع در مراحل رسیدگی کارشناسی و پرداخت هزینه بیمارستانی ، پرداخت الکترونیکی صورتحساب در کمترین زمان ممکن انجام گیرد . وی افزود: با اجرای این پروژه، پرونده‌های کاغذی حذف شده و استخراج گزارشات تحلیلی از تنوع فراوانی خدمات ارائه شده، هزینه‌ها و آماده سازی برای ایجاد مسیر پرداخت الکترونیکی سهم بیمه‌های مکمل نیز توسط بیمه‌های پایه انجام می‌پذیرد.

دکتر ظفرمند در پایان افزود: حدود نیمی از جمعیت استان مازندران تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند و این اداره کل جهت خرید خدمات درمانی مورد نیاز بیمه شدگان با بیش از 2 هزار و سیصد موسسه درمانی در سطح استان طرف قرارداد می باشد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار