• مدیرعامل بانک رفاه؛

بانک رفاه بانکی تجاری-اجتماعی است

دکتر محمدعلی سهمانی در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی استان اصفهان: مهم ترین حوزه فعالیت بانک رفاه حوزه سلامت و درمان کشور است

به گزارش استناد نیوز، مدیرعامل بانک رفاه کارگران مهم ترین حوزه فعالیت این بانک را بازار سلامت و درمان کشور برشمرد و گفت: امروز ما بانک رفاه را یک بانک تجاری، اجتماعی می‌دانیم زیرا بزرگترین سازمان اجتماعی کشور سهامدار ماست و حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار مستمری بگیر سازمان تأمین اجتماعی حقوق خود را از بانک ما دریافت می‌کنند.

دکتر محمدعلی سهمانی در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی استان اصفهان افزود: بانک رفاه کارگران یکی از بانک های تجاری قدیمی کشور با 5۹ سال سابقه فعالیت و از بزرگترین مجموعه‌های اقتصادی کشور است و داخل این مجموعه حدود ۱۳ هلدینگ تخصصی بزرگ با بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه وجود دارد. وی خاطرنشان کرد: بانک رفاه کارگران ۱۸ میلیون مشتری و ۴۲ میلیون ذی نفع دارد و این اعتبار بزرگی برای ماست که سازمان تأمین اجتماعی و به صورت غیرمستقیم ۴۲ میلیون کارگر، بازنشسته و مستمری بگیر سهامدار این بانک هستند. مدیرعامل بانک رفاه کارگران در تشریح اقدامات حمایتی این بانک از تولید، اقتصاد و اقشار کم بضاعت کشور افزود: بانک رفاه علاوه بر بخش تکلیفی که مباحث تولیدی، رونق اقتصادی، تأمین مالی افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، خرید گندم و حمایت از آسیب دیدگان بلایای طبیعی است در بخش غیر تکلیفی نیز به شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی خرد به ارائه خدمات می‌پردازد. سهمانی همچنین تصریح کرد: در حوزه بانکداری شرکتی که در دو سال اخیر و به دنبال اصلاح ساختار بانکی در خدمات بانک رفاه قرار گرفته است ۷۰۰ شرکت بزرگ مشتری بانک هستند و سیاست ما حرکت به سوی بانکداری دیجیتال ضمن حفظ شعب موجود است. وی تأکید کرد: امروز نظام بانکداری فقط متولی سپرده گذاری و پرداخت تسهیلات نیست، بلکه درآمدزایی ما بیشتر از محل ارائه خدمات مالی در بازار پول و سرمایه است. در دیدار مدیرعامل بانک رفاه کارگران با فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی استان اصفهان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان انجام شد، این فعالان اقتصادی به طرح سؤالات و نقطه نظرات خود پرداختند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار