بیش از 92 درصد از مطالبات گندمکاران مازندرانی پرداخت شد

 استنادنیوز؛ با پیگیریهای بعمل آمده تاکنون بیش از 92 درصد از مطالبات گندمکاران مازندرانی پرداخت شد تا کشاورزانی که محصول خود را تا 1 مردادماه تحویل مراکز خرید شرکت غله دادند وجه گندم خود را دریافت نمایند.

 

با پیگیریهای بعمل آمده تاکنون بیش از 92 درصد از مطالبات گندمکاران مازندرانی پرداخت شد تا کشاورزانی که محصول خود را تا 1 مردادماه تحویل مراکز خرید شرکت غله دادند وجه گندم خود را دریافت نمایند.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با بیان این مطلب اظهار داشت: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم تاکنون بیش از 40 هزار و 350 تن گندم به ارزش 702 میلیارد و 533 میلیون ریال تحویل مراکز خرید شرکت غله گردید که با توجه به ثبت اطلاعات محموله های دریافتی در سامانه در صف انتظار پرداخت قرار گرفتند.
سید محمد جعفری افزود: با پیگیریهای بعمل آمده گندمکارانی که تا 1 مردادماه محصول خود را تحویل مراکز خرید شرکت غله دادند مطالباتشان را به مبلغ 650 میلیارد و 695 میلیون ریال دریافت کردند.
دکتر جعفری اظهار امیدواری کرد : با پیگیری های صورت گرفته باقیمانده مطالبات گندمکاران مازندرانی نیز بزودی پرداخت خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مرکز خرید سیلوی شهید میرزاپور نکا کماکان آمادگی لازم برای دریافت گندم از کشاورزان عزیز استان را دارد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار