\
واکنش نماینده رامسر و تنکابن به توافق مشروط انتقال آب دریای خزر؛ به مردم مازندران خیانت نمی کنیم / اظهارات کلانتری کذب محض است

  • کد خبر: 218531
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 24 مرداد 1398

شریعت نژاد نسبت به شایعات مطرح شده در فضای مجازی پیرامون «موافقت مشروط نمایندگان مازندران با انتقال آب دریای خزر» واکنش نشان داد

به گزارش استناد نیوز، شریعت نژاد نماینده مردم شریف رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با استنادنیوز شایعات مطرح شده در موضوع فوق را قویا تکذیب و گفت: ما در مجلس چنین خیانتی به استان نکرده ایم و کاملا مخالف این انتقال هستیم.

وی افزود: در زمان تصویب طرح انتقال آب دریای خزر در مجلس نیز نمایندگان شمال کشور و برخی دیگر نمایندگان به آن رای منفی دادند، در کمیسیون مربوطه نیز کاملا مخالف طرح بودیم.

شریعت نژاد ضمن غیر اجرایی خواندن این طرح ادامه داد: متاسفانه دولت بودجه ای برای مطالعه طرح در نظر گرفته است که تنها موجب حیف و میل بیت المال خواهد شد و چنین پروژه ای هرگز عملیاتی نمی شود.

نماینده مازندران در مجلس دهم در واکنش به اظهارات کلانتری رئیس اسبق سازمان محیط زیست کشور نیز گفت: به کلانتری پیام فرستادم و پرسیدم کجا و چه زمانی پیشنهادی میلیاردی توسط دولت در خصوص محیط زیست مازندران مطرح و توسط نمایندگان مازندران با آن مخالفت شد، که متاسفانه پاسخ درست و قانع کننده ای نداشتند.

وی ادامه داد: اظهار نظر کلانتری کذب محض و توهین آمیز بود، گفته شده در کمیسیون تلفیق سال 96 چنین پیشنهادی مطرح شد، لازم به توضیح است کمیسیون تلفیق مجلس 45 عضو دارد که سالانه انتخاب می شوند و مازندران تنها 4 یا 5 نماینده در آن دارد، چطور ممکن است نمایندگان مازندران مانع تخصیص بودجه شوند، چنین صحبت هایی از یک مقام بلند پایه دولتی و معاون رئیس جمهور تاسف بار است.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار