چاپ کردن این صفحه


شهریه مدارس غیرانتفاعی امسال همان مبلغ سال گذشته است

  • کد خبر: 218619
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 27 مرداد 1398

استناد نیوز، رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان این که تا امروز هیچ درخواستی مبنی بر افزایش شهریه مدارس به این سازمان داده نشده است گفت: با توجه به این موضوع امسال هیچ گونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است.

 

به گزارش استناد نیوز، عباس تابش در همایش معاونین بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استانهای کشور با بیان اینکه حضور بازرسان سازمان حمایت در بازار باعث اطمینان خاطر مردم و آرامش آنها میشود اظهار کرد: با توجه به تاکیدات انجام گرفته هرگونه تغییر قیمت کالا و خدمات بدون در نظر گرفتن مصوبات ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت ممنوع است.

رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزود: بر همین اساس هرگونه پیش فروش خودرو بدون مجوز سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان نیز ممنوع است.

وی با بیان اینکه تا امروز هیچ درخواستی مبنی بر افزایش شهریه مدارس به این سازمان داده نشده است گفت: با توجه به این موضوع امسال هیچ گونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است و مبنای قیمت شهریه مدارس غیرانتفاعی همان شهریه سال گذشته است.

وی در پایان با اشاره به وارادات مقادیری چای با ارز 4200 تومانی، از شناسایی 70 شرکت واردکننده چای خبر داد و چای را جزو بازرسی‌های هدفمند این سازمان اعلام کرد.

telegram estenadnews