برگزاری بزرگداشت سلیم مؤذن زاده

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامی برای مراسم بزرگداشت مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی صادر کرد که به وسیله معاون هنری او قرائت شد.وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامی برای مراسم بزرگداشت مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی صادر کرد که به وسیله معاون هنری او قرائت شد.

به گزارش استناد نیوز به نقل از ایرنا ، در مراسمی که دوشنبه به عنوان مرصع خوان خورشید برگزار شده است پیام سید رضا صالحی امیری توسط علی مرادخانی قرائت شد.
متن پیام چنین است:
برگزاری آیین بزرگداشت و تجلیل از مقام مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی و تکریم شخصیت فرهنگی و خدمات اجتماعی ایشان با توجه به سابقه خاندان پرفضیلت موذن زاده اردبیلی و جایگاه معنوی این خاندان از والد معظم او مرحوم شیخ عبدالکریم مؤذن زاده اردبیلی نخستین مؤذن رادیو ایران و برادر والامقام ایشان مرحوم رحیم موذن زاده که از موذنان نامی جهان اسلام بود اقدام شایسته ای است که باید از بانیان و مجریان آن صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.
سبک منحر به فرد مرحوم موذن زاده ، صدای نافذ و پر قدرت او و شیوه مرصع خوانی در کنار صدای پر قدرت و مدح و منقبت و ارادت خالصانه او به خاندان عصمت و طهارت(ع) ، نام و یاد سلیم مؤذن زاده را در جامعه فرهنگ مدار ایران اسلامی ماندگار خواهد کرد.
امید است گسترش تعالیم ارزشمند و تجلیل از ابعاد بی مانند شخصیت وی ، به نحو شایسته ای فراهم گردد.
موجب تسلی و خرسندی است که فرزند برومند استاد جناب آقای ودود مؤذن به عنوان خلف صالح آن مرحوم حافظ میراث گرانقدر خانواده هستند.
از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای عزیزان حاضر توفیق روزافزون مسئالت دارم.
این مراسم در تالار اندیشه حوزه هنری در حال برگزاری است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار