\افتتاح 93 طرح بخش کشاورزی هفته دولت در مازندران

  • کد خبر: 218714
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 31 مرداد 1398

استناد نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از افتتاح 93 پروژه بخش کشاورزی هفته دولت در مازندران خبر داد و افزود: برای به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها 37 میلیارد و 560 میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

 

 به گزارش استناد نیوز، عزیزاله شهیدی‌فر از افتتاح 93 پروژه بخش کشاورزی هفته دولت در مازندران خبر داد و افزود: برای به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها 37 میلیارد و 560 میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

 وی ادامه داد: 69 طرح در حوزه آب و خاک، 6 طرح در حوزه باغبانی، 12 طرح دام و طیور و 6 طرح صنایع تبدیلی هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: با افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن این طرح‌ها دو هزار و 660 خانوار از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

 شهیدی‌فر بیان کرد: طرح‌هایی که هفته دولت در بخش کشاورزی به بهره‌برداری می‌رسد برای 603 نفر به صورت مستقیم و یک‌هزار و 696 نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد شغل می‌کند.

 وی اظهار کرد: 10 پروژه شاخص بخش کشاورزی استان مازندران با اعتبار 528 میلیارد ریال با ایجاد اشتغال 180 نفر آذرماه امسال با سفر هیات دولت و رئیس جمهور به مازندران به بهره‌برداری می‌رسد.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار