• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران اظهار داشت:

تداوم رصد واحدهای تولیدی و حل مشکلات

  • کد خبر: 219181
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 24 شهریور 1398

استناد نیوز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از تداوم رصد واحدهای تولیدی و حل مشکلات انها خبر داد.

به گزارش استناد نیوز ؛ حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اعلام این مطلب در شهرک صنعتی بشل سوادکوه شمالی گفت: پس از حضور اینجانب دراستان مازندران رصد فعالیت واحدهای تولیدی را یکی از برنامه های اصلی و هفتگی خود قرار داده ام.

او با بیان اینکه در گام اول با حضور در شهرستان ها از نزدیک به بازدید واحدهای تولیدی بزرگ که ظرفیت اشتغال قابل توجهی را به خود اختصاص داده اند پرداخته، اعلام داشت: در این بازدیدها از نزدیک با مدیران واحدهای تولیدی، فرمانداران و دیگر مسئولین شهری جلساتی در راستای رونق تولید و حل مشکلات موجود داشته ایم .

وی افزود : در این مدت تقریبا درتمامی شهرستان های استان حضور پیدا کرده ام ضمن اینکه در گام بعدی در نظر داریم از واحد های درحد متوسط نیزشخصا بازدید داشته و در جریان روند فعالیت های آنها از نزدیک قرار بگیرم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران یکی از اولویتهای این سازمان را تسهیل تولید واحدهای صنعتی و معدنی استان اعلام و تصریح کرد: به جد در رفع موانع تولید استان و در کارگروه های مختلف که با حضور مسئولین استانی برگزار می گردد بوده و از تمامی ظرفیت ها دراین حوزه استفاده خواهیم کرد.

حسینقلی قوانلو با یاد آوری تحریم های همه جانبه آمریکا برعلیه کشورمان گفت: یقینا در برهه فعلی توجه جدی تر به امر تولید و حل مشکلات تولید کنندگان که سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند می تواند کمک بسیار زیادی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی در سطح کشور داشته باشد .

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار