دانشگاه نوشیروانی بابل قطب نانوی کشور شد

  • کد خبر: 219216
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 26 شهریور 1398

استناد نیوز- طی حکمی از سوی منصور غلامی وزیر علوم،‌ تحقیقات و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به عنوان قطب علمی نانوی آب کشور انتخاب شد.

 

 به گزارش استناد نیوز، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در سال ۱۳۴۸ توسط زنده یاد سید حسین فلاح نوشیروانی با اهداء ۱۶ هکتار زمین و ۱۱ هزار متر مربع فضای آموزشی تاسیس شد.

هم‌اکنون این دانشگاه دارای پنج دانشکده برق و کامپیوتر، عمران، مکانیک، شیمی و علوم پایه است و حدود چهار هزار دانشجو دارد که یک چهارم دانشجویان آن در مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند.

وزیر علوم روز گذشته سفر دو روزه اش به مازندران را با بازدید از دانشگاه جامع مازندران در بابلسر و گفت و گو با اعضای هیات علمی این دانشگاه شروع کرد. افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی این دانشگاه ، ادای احترام به شهدای خوشنام آرمیده در پردیس آن، بازدید از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و گفت و گو با دانشجویان و اعضای هیات علمی و همچنین بازدید از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برنامه نخستین روز سفر دکتر غلامی بود.
وزیر علوم امروز سه شنبه هم با حضور در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری، چند طرح عمرانی این دانشگاه را افتتاح کرده و با اعضای هیات علمی و تشکل های دانشجویی آن گفت وگو کرد. شرکت در نشست شورای اداری مازندران از دیگر برنامه های دومین روز سفر دکتر غلامی اعلام شده است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار