استخدام یک ژن خوب در وزارت راه و شهرسازی

استناد نیوز، فرزند یکی از نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی با مجوز معاون امور استخدامی رئیس‌جمهوری و موافقت هسته مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی با قرارداد کار معین در یکی از شرکتهای زیرمجموعه این وزارتخانه استخدام شده است.

 

به گزارش استناد نیوز، طی نامه‌نگاری جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و معاون امور استخدامی رئیس‌جمهوری با شرکت عمران شهرهای جدید ایران مجوز به کارگیری فرزند یکی از نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی در این زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی صادر شده است.

در بخشی از این نامه که بازگشت به نامه مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران است ، آمده ؛ «... بازگشت به نامه شماره .... با درخواست آن شرکت مبنی بر صدور مجوز به کارگیری یک نفر به صورت قرارداد کار معین در .... موافقت می‌شود...»

در ادامه نیز امیر محمدی مدیر هسته مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی در نامه‌ای به معاون وزیر راه و شهرسازی با استخدام فرزند نماینده کنونی مجلس شورای اسلامی موافقت کرده است.

در بخشی از این نامه آمده است؛

«با احترام بازگشت به نامه شماره .... آن شرکت بر اساس برسی‌های به عمل آمده و تصمیمات متخذه در جلسه اعضای هسته مرکزی گزینش با انعقاد قرارداد کار معین آقای.... فرزند .... به شماره شناسنامه و کد ملی .... جهت اشتغال در .... با رعایت کامل سایر مقررات استخدامی موافقت می‌شود...»

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار