موضوع انتشار اخبار ضد و نقیض درمورد شیوع ویروسی ناشناخته در لردگان چیست؟

استناد نیوز، نماینده مردم لردگان گفت: اخبار ضد و نقیضی حتی توسط کارشناسان حوزه بهداشت در مورد ویروس ناشناخته در روستای چنار منتشر می‌شود.

 

به گزارش استناد نیوز، محمدخالدی سردشتی در مورد برخی اظهارات مبنی بر انتشار ویروسی ناشناخته در روستای چنار محمودی لردگان، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از معاونت بهداشتی استان اعلام شد که طی یک ماه گذشته بر اساس گزارش‌های انجام شده موارد مشکوکی مشاهده شده و در این رابطه بررسی‌هایی صورت گرفت که سرانجام موضوع علنی شد و موجبات نگرانی و ناراحتی اهالی روستا را فراهم کرد.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی افزود: از وزیر بهداشت نیز پیگیری لازم را داشتیم و تاکید کرد که جهت اهمیت موضوع باید بازرسانی را برای بررسی به روستا اعزام کنیم.

خالدی با یادآوری تشکیل جلسه شورای تامین برای بررسی وضعیت ویروس ناشناخته، ادامه داد: از وزارت بهداشت تقاضا کردیم چون این مساله بسیار مهم است بررسی دقیقی را برای رفع نگرانی مردم داشته باشند و به طور مرتب موضوع را از طریق مسئولان استانی و کشوری پیگیری و بررسی می‌کنیم.

وی یادآور شد: ما در قبال مردم حوزه انتخابیه وظیفه داریم و این مساله را تا رسیدن به نتیجه نهایی به جد پیگیری و دنبال می‌کنیم.

اخبار ضد و نقیضی حتی توسط کارشناسان حوزه بهداشت در مورد ویروس ناشناخته منتشر می‌شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخبار ضد و نقیضی حتی توسط کارشناسان حوزه بهداشت در مورد ویروس ناشناخته منتشر می‌شود، تصریح کرد: برخی گزارشات حاکی از این است که این ویروس از گذشته وجود داشته و ما در جریان بودیم اما برخی بر این باورند که جواب آزمایشات در شهرستان مثبت بوده اما در شیراز منفی بوده و در این رابطه پارادوکسی وجود دارد بنابراین نیاز است این موضوع مورد بررسی دقیق‌تر و کارشناسانه‌تر قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: نباید به شایعات دامن زد و موجبات نگرانی مردم را فراهم کرد؛ در این رابطه نیاز است مسئولان علوم پزشکی استان و کشور سریع‌تر موضوع را بررسی و نتیجه را به مردم اعلام کنند تا نگرانی آنها برطرف شود./

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار