گره های ترافیکی عدیده ای گریبان گیر ساری شد

  • کد خبر: 219688
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 23 مهر 1398

استناد نیوز - شهردار ساری گفت: امروز ساری به عنوان مرکز استان با گره های ترافیکی عدیده ای مواجه است رفع گره‌های ترافیکی ساری اقدامی موثر در پویایی شهر و سهولت تردد برای شهروندان خواهد بود.

 

 به گزارش استناد نیوز، عباس رجبی در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه به بیان معضلات پیش روی شهر ساری پرداخت و اظهار داشت: امروز ساری به عنوان مرکز استان با گره های ترافیکی عدیده ای مواجه است و در این راستا اتمام پروژه های معطل مانده ای چون فاز2 ملل، تکمیل و راه‌اندازی نیروگاه زباله‌سوز و دیگر پروژه های عمرانی نیمه کاره نیازمند عزم جدی مسئولان و حمایت های ملی است.

وی در ادامه گفت: مرکز استان به دلیل جمعیت شناور و طریق‌الرضا(ع) بودن، بار ترافیکی بسیاری را بر دوش می‌کشد، جمعیت بسیاری روزانه از سراسر استان به ادارات کل مستقر در ساری مراجعه می‌کنند که این مساله هم بار ترافیکی مرکز استان را مضاعف می‌کند، رفع گره‌های ترافیکی ساری اقدامی موثر در پویایی شهر و سهولت تردد برای شهروندان خواهد بود.

این مسئول در ادامه گفتگو با معاون رئیس جمهور با اشاره به افق گردشگری ساری در سال ۲۰۲۲، بیان داشت: نیاز است ساری که به عنوان مرکز گردشگری اکو در سال ۲۰۲۲ انتخاب شده زیرساخت‌های لازم در این زمینه را فراهم کنیم و فاز دوم پروژه ملل می‌تواند در این مسیر راهگشا باشد.

در این دیدار شهردار ساری بر اولویت داشتن تکمیل و راه اندازی پروژه نیروگاه زباله سوز ساری اشاره ای مجدانه داشت و مرتفع شدن آن را عامل مهمی در برطرف شدن معضل پسماند مازندران دانست که محقق شدن این موضوع عزم جدی دولت و شخص رییس سازمان برنامه و بودجه کشور را می طلبد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار