• پوتین در جمع خبرنگاران؛

ترامپ را نمی شناسم و نمیدانم چه خواهد کرد / هدف برخی بستن دست و پای ترامپ است !

پوتین: گزارش های مبنی بر تشکیل پرونده روسیه علیه رئیس جمهور منتخب آمریکا غیر واقعی است؛ چرا که سرویس های امنیتی ما هر میلیاردر آمریکایی را تحت تعقیب قرار نمی دهند.

به گزارش استناد نیوز به نقل از اسپوتنیک، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه دقایقی پیش در اظهاراتی اعلام کرد: شاهد تلاش هایی مذبوحانه در آمریکا برای مشروعیت زدایی از «دونالد ترامپ» هستیم؛ اقداماتی که سابقاً در اوکراین نیز مورد استفاده قرار گرفته بود.

وی که پس از دیدار با «ایگور دودون» رئیس جمهور مولداوی در روسیه با خبرنگاران سخن می گفت، خاطر نشان کرد: به نظر می رسد که آن ها این روش را در اوکراین آموزش دیده و اکنون آماده شده اند تا با ساماندهی دست نشانده هایی در واشنگتن به ترامپ اجازه تکیه زدن بر مَسند ریاست جمهوری را ندهند. دومین هدف آن ها از این اقدام، بستن دست و پای رئیس جمهور جدید آمریکا درخصوص تحقق وعده های وی در دوران فعالیت های انتخاباتی اش به مردم آمریکا و جامعه بین الملل بوده است.

 

ولادیمیر پوتین در ادامه گفت: گزارش های مبنی بر تشکیل پرونده روسیه علیه رئیس جمهور منتخب آمریکا غیر واقعی است؛ چرا که سرویس های امنیتی ما هر میلیاردر آمریکایی را تحت تعقیب قرار نمی دهند.

وی خاطر نشان کرد: ادعاهای مطرح به نوعی جعل و تقلب هستند. هنگامی که ترامپ چند سال گذشته به مسکو سفر کرد، عنوان سیاستمدار نداشت و ما حتی درباره تمایلات سیاسی وی نیز چیزی نمی دانستیم. او یک فعال اقتصادی و یکی از ثروتمندترین افراد در آمریکا به شمار می آمد. آیا با چنین مسائلی، کسی می تواند اینگونه تصور کند که نهادهای اطلاعاتیِ ما هر میلیاردر آمریکائی را تحت پیگرد قرار می دهند؟ البته که اینطور نبوده و این حرف ها گزافه هائی بیش نیست.

 

رئیس جمهور روسیه در ادامه تأکید کرد: آنهایی که دستور تشکیل پرونده درباره رئیس جمهور منتخب آمریکا را داده اند، از زنان خیابانی هم بدتر هستند!

پوتین تصریح کرد: من که ترامپ را نمی شناسم چرا که پیشتر ملاقاتی با وی نداشته ام. همچنین نمی دانم که وی در عرصه بین الملل به چه اقداماتی مبادرت خواهد ورزید، در نتیجه دلیلی وجود ندارد که به او حمله کنم و یا به دفاع از وی بپردازم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار