اختصاص اعتبار 100 میلیارد تومانی برای پسماند مازندران

  • کد خبر: 219727
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 28 مهر 1398

استناد نیوز،  با پیگیری های استاندار مازندران و مساعدت های معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، وزیر و معاونت عمرانی وزارت کشور 100 میلیارد تومان بر ای پروژه های پسماند استان اختصاص یافت. ‎

 

به گزارش استناد نیوز،  با پیگیری های استاندار مازندران و مساعدت های معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، وزیر و معاونت عمرانی وزارت کشور 100 میلیارد تومان برای پروژه های پسماند استان اختصاص یافت.

بر اساس این گزارش قرار است این مبلغ برای سرعت بخشی به عملیات ساخت و بهره برداری زباله سوز های ساری و نوشهر و سایر پروژه های زباله سوز مازندران اختصاص یابد.

در همین راستا همزمان با عملیات اجرایی شهرداری ساری در بهسازی مرکز دفن زباله، در پیگیری های جداگانه ای از سوی استاندار مازندران اعتباراتی مستقل برای سامان دهی موضوعات زیست محیطی مرکز دفن زباله پشتکوه از برنامه و بودجه درخواست شد.

بر اساس این گزارش با دستورات صادر شده در سازمان برنامه و بودجه کارهای اداری مربوط به اختصاص این میزان بودجه درخواست شده در حال انجام است.

گفتنی است که چندی قبل در جریان بازدید اصحاب رسانه استان از زباله سوز ساری، مدیر کل دفتر امور شهری استانداری تاکید کرده بود که تا کنون برای احداث این نیروگاه حدود 80 میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت اختصاص یافته است.

بنا بر اظهارات این مقام مسول قرار است تا پایان بهار 99 این پروژه به پایان رسیده و بهره برداری از آن آغاز شود.

بنا بر گزارش دبیرخانه شورای اطلاع رسانی استان که در اداره کل ارشاد استان مستقر است، احمد حسین زادگان سال 98 را با شعار مازندران پاک، محوریت اقدامات خود را بر پایه زیبا سازی استان بنا نهاده و در این راستا قرار است برنامه های 9 گانه زباله در مازندران به زودی پایان یافته و این مشکل برای همیشه رفع شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار