\مالکان خودروها مراقب پیامک‌ها و سایت‌های جعلی در خصوص کارت سوخت باشند

  • کد خبر: 219838
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 04 آبان 1398

استناد نیوز، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در یازدهمین اطلاعیه خود با موضوع کارت سوخت اعلام کرد: "مالکان خودروها مراقب پیامک ها و سایت‌های جعلی باشند."

 

 به گزارش استناد نیوز، 3 روز پیش بود که خبرگزاری تسنیم با انتشار گزارشی با عنوان "تلاش برای کلاهبرداری‌های عجیب با کارت سوخت"، خبر داد که با وجود آنکه در یک‌سال اخیر بارها توسط پلیس فتا و مسئولان وزارت نفت، در خصوص نیفتادن مردم در دام کلاهبرداران سایبری هشدار داده شده، اما نکته عجیب ادامه فعالیت این افراد با وجود تمامی هشدارها است.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با استناد به گزارش خبرگزاری تسنیم، یازدهمین اطلاعیه رسمی خود با موضوع کارت سوخت را به مبحث کلاهبرداری‌هایی با کلیدوازه "سهمیه بندی بنزین"، "کارت سوخت" و ... اختصاص داد. متن این اطلاعیه بدین شرح است:

"با توجه به ارسال پیامک‌هایی به تلفن همراه برخی از هموطنان با موضوع ثبت نام کارت سوخت و معرفی سایت‌های غیرقانونی و جعلی جهت سوء استفاده از اطلاعات شخصی و بانکی مردم، لازم است هموطنان عزیز در این باره هوشیاری کامل داشته و از هرگونه ثبت‌نام، ارائه اطلاعات شخصی و بانکی و نیز پرداخت وجه از طریق وب‌سایت‌های مذکور خودداری نمایند.

 همچنین تاکید می شود هزینه مصوب برای صدور کارت هوشمند سوخت، مبلغ 10 هزار تومان است که به صورت حضوری، در دفاتر پلیس +10 و یا هنگام تحویل کارت هوشمند سوخت توسط مأمورین پست اخذ می‌شود."

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار