\
آخرین اخبار سیاسی ایران و جهان اصلاح طلبان و اصولگرایان

جلسه سران قوا لغو شد

جلسه سران قوا که قرار بود فردا سه‌شنبه به میزبانی محمدباقر قالیباف در مجلس شورای اسلامی برگزار شود از سوی رئیس جمهور لغو شد

امریکا را امسال چند بار شکست داده ایم / امروز روز تاب‌آوری مضاعف برای ملت ایران است

رییس جمهوری با تاکید براینکه دشمنان ما در سازمان ملل متحد که خانه خلوت خود می‌دانند، فکر می‌کردند هر زمان کاری دارند شورای امنیت و سازمان ملل در مشت آنها است و به راحتی می‌توانند اقدامات خود را انجام دهند، گفت: اما آمریکایی‌ها در طول ماه‌های اخیر حداقل با سه شکست بزرگ تاریخی مواجه شده‌اند. 

معارفه

سعید یزدانی با امضای حکم از سوی استاندار مازندران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان نوشهر معرفی شد.

رئیس جمهور

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه اولویت اول ما آموزش حضوری با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی است، گفت: بدون مشارکت خانواده‌ها، رعایت پروتکل‌ها در مدارس امکان پذیر نیست.

رئیس جمهور

رئیس جمهور در گفتگو با رئیس جمهوری نیجر، با قدردانی از حمایت های مستمر این کشور از توافق برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد، گفت: ریشه بسیاری از مشکلات امروز جهان سوءاستفاده برخی کشورها از مجامع بین المللی بوده است. بسیار خرسندم که ایران و نیجر در این زمینه که روابط بین المللی باید بر اساس عدالت، حقانیت و ارزش های والای انسانی که مبتنی بر استقلال، همبستگی و عزت استوار باشد، اشتراک نظر دارند.

قوه مجریه و لزوم تغییر رویکردها

استنادنیوز؛ آمادگی ۳ هزار نفر از اساتید نخبه بسیجی دانشگاه‌های کشور در دوسال قبل برای کمک به دولت در حل چالش‌های اقتصادی آغاز امید بخشی بود که متاسفانه دولت محترم از این ظرفیت قابل اعتنا و سرشار فکری هیچ‌گونه استفاده‌ای نکرد و این مسئله ناشی از عدم توجه به توان داخلی است.

محمد کریمی دادستان مرکز استان مازندران

روز گذشته مراسم تکریم سید یونس حسینی عالمی و معارفه محمد کریمی به عنوان دادستان جدید مرکز استان مازندران انجام شد

نسخه‌های شفابخش/یادداشتی از عقیل امامی

استنادنیوز؛ بیانات راهگشا و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مجموعه‌های دانشجویی که همزمان با بیست‌وسومین روز ماه مبارک رمضان صورت گرفت، حاوی نکات ارزنده برای مخاطبان، مسؤولان و آحاد جامعه بود و واکاوی بیشتر آن ضرورت دارد.

درخواست رئیس‌جمهور اوکراین برای پرداخت غرامت بیشتر به خانواده‌های جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی

استناد نیوز، رئیس‌جمهور اوکراین خواستار پرداخت غرامت بیشتری از جانب ایران به خانواده جان باختگان حادثه هواپیمای اوکراینی در ایران شد.

شفافیت با شعار نمی‌شود باید در عمل اتفاق بیفتد

استناد نیوز، رئیس قوه قضاییه در مراسم آغاز به کار مجتمع قضایی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: شفافیت با شعار نمی شود و در عمل باید اتفاق بیفتد.

ستاد انتخابات کشور آمار واجدین شرایط شرکت در انتخابات را اعلام کرد

استناد نیوز- رییس ستاد انتخابات کشور گفت: واجدین شرایط شرکت در انتخابات دوم اسفند ماه ۱۳۹۸، ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار نفر هستند که از این تعداد ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار نفر رأی اولی محسوب می‌شوند.

کدخدایی: ۲ هزار نفر به آمار تایید صلاحیت‌ها اضافه شد

استناد نیوز، سخنگوی شورای نگهبان از اضافه شدن ۲ هزار نفر به آمار تایید صلاحیت‌های انتخابات مجلس خبر داد.

انتقال ۱۹ زندانی ایرانی از کویت به داخل کشور

 استناد نیوز، ۱۹ زندانی ایرانی در کویت برای سپری کردن ادامه دوران محکومیت خود از زندان مرکزی کویت به ایران منتقل شدند.

تحریم دکتر صالحی هیچ تاثیری بر پیشرفت برنامه‌های هسته ای صلح آمیز نخواهد داشت

استناد نیوز،  تحریم دکتر صالحی که تنها از سر استیصال صورت می‌گیرد هیچ تاثیری بر پیشرفت برنامه‌های هسته ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران نخواهد داشت.

ظریف:معامله قرن بیشتر شبیه شاهراهی به سوی جهنم است

استناد نیوز، وزیر خارجه تاکید کرد: آیا ماندلا هرگز می‌توانست ظهور دوباره بانتوستان ها (در دوران آپارتاید) را دهه‌ها بعد از آزادی آفریقای جنوبی تصور کند؟ معامله قرن بیشتر شبیه شاهراهی به سوی جهنم است.

کدخدایی ؛تایید طرح شفافیت تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در شورای نگهبان

استناد نیوز، سخنگوی شورای نگهبان از عدم مغایرت طرح شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی با شرع مقدس و قانون اساسی خبر داد.

صفحه1 از49

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار