اخبار سیاسی | اصلاحات | اعتدال | اصولگرا

رهبری با «حکم حکومتی» حجت را بر قوه قضاییه تمام کرد

استنادنیوز؛ رهبر انقلاب، با استفاده از اختیارات فقهی و حاکمیتی خود در جایگاه «ولی فقیه» می‌تواند و این اختیار را دارد که در جهت مصلحت جامعه اسلامی، به کارگزاران حکومت در شرایط خاص، اختیارات خاص بدهد.

زمان اعلام وصول استیضاح "کرباسیان" وزیر اقتصاد در مجلس

استنادنیوز؛ علی اصغر یوسف نژاد از زمان احتمالی اعلام وصول استیضاح وزیر اقتصاد در جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرداد.

سه گزینه پیشنهادی به رییس‌جمهور برای سرپرستی وزارت تعاون و کار

استنادنیوز؛ به دنبال استیضاح علی ربیعی سه گزینه به رییس‌جمهور برای سرپرستی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهاد شده است.

خط و نشان ربیعی برای لاریجانی/‏کتاب شازده کوچولو را برات می فرستم

استنادنیوز؛علی ربیعی وزیر سابق تعاون و کار با خط و نشان برای لاریجانی در توئیتی نوشت:کتاب شازده کوچولو رابرای لاریجانی می فرستم تا بخواند.

حواشی و افشاگری های پی در پی جلسه استیضاح وزیر تعاون و کار

استنادنیوز؛ نشست علنی  (۱۷ مردادماه ۹۷) مجلس  با دستور بررسی استیضاح علی ربیعی وزیر کار برگزار شد، که با حواشی زیادی همراه بود.

عکس/صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه ۱۷ مرداد

استنادنیوز؛ آغاز تحریم های آمریکا و سقوط قیمت سکه و ارز، واکنش ها به سخنان رئیس جمهور، استیضاح وزیر کار و تضمین و تهدیدهای برجامی تیتر روزنامه های چهارشنبه است.

پشت پرده یک استیضاح/چه کسانی با استیضاح ربیعی قصد دارند آدرس غلط بدهند

استنادنیوز؛ چه کسانی با استیضاح ربیعی قصد دارند آدرس غلط بدهند و ترمیم کابینه را به استیضاح ربیعی تقلیل دهند؟

عکس/ صفحه اول روزنامه‌های سه‌شنبه ۱۶مرداد

استنادنیوز؛کاهش قیمت طلا و ارز یک روز بعد از سیاست های جدید ارزی،روحانی؛ با اخلالگران ارز رخم نمی کنیم، با برگرداندن تحریم اتفاقی نمی افتد.

شریعتمداری؛ مجلس که سفارت انگلیس زمان قاجار نیست

استنادنیوز؛ نماینده‌ای که از تریبون مجلس و یا از جایگاه نمایندگی مجلس برای حمایت از توطئه‌های دشمنان مردم و نظام سوء‌استفاده کرده و اهداف رسما اعلام شده آنان را دنبال می‌کند، نباید و نمی‌تواند از پنجه عدالت دور بماند.

ثروت‌اندوزی و رانت‌خواری خانوادگی یک وزیر/لابی برای سودآوری در حوزه پتروشیمی/وزیر پرحاشیه دولت ها

استنادنیوز؛ نعمت‌زاده که در سال‌های پیش از دولت روحانی همزمان با کار دولتی، ظاهرا مشغول گسترش فعالیت‌های خود در بخش خصوصی بوده است، علیرغم انتصاب به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت در دولت یازدهم، باز هم به فعالیت خود در شرکت‌های شخصی خود ادامه داد!

چرا آشوبگران به حوزه علمیه اشتهارد حمله کردند؟

استنادنیوز؛ آشوبگران با سنگ و آجر نمای حوزه علمیه ماهدشت را هدف قرار دادند و شیشه های نماز خانه را شکستند و در حین انجام اینکار، شعارهای هنجارشکنانه سر می دادند.

دولت تدابیر لازم جهت ساماندهی اوضاع اقتصادی را فراهم کند، حتی لازم باشد تیم اقتصادی دولت باید تغییر کند

استنادنیوز؛دولت تدبیر و امید باید همه تدابیر لازم جهت ساماندهی اوضاع اقتصادی را فراهم آورد، حتی اگر در این زمینه لازم باشد باید تیم اقتصادی دولت نیز تغییر کند

قوه قضاییه پرونده برادر رئیس جمهور را بدون ملاحظه رسیدگی می‌ کند

استنادنیوز؛ معاون اول قوه قضاییه درباره پرونده برادر رئیس جمهور و برادر معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: در خصوص این دو پرونده قوه قضاییه و قاضی ملاحظه‌ای نکرده که برادر رئیس جمهور یا برادر معاون اول است و برایش پرونده‌ای تشکیل می‌دهد.

نامه فرمانده سپاه به رئیس جمهور/چرا با سوءمدیریت های بخش اقتصادی برخورد نمی کنید!؟

استنادنیوز: فرمانده سپاه در دلنوشته ای به رئیس جمهور بیان داشت: چرا با نارسایی ها و سوءمدیریت های بخش اقتصادی دولت برخورد نمی کنید!؟

شریعتمداری؛ نظر مشترک امام خمینی و رؤسای جمهور آمریکا

استناد؛ حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی با عنوان  «نظر مشترک امام خمینی و رؤسای جمهور آمریکا» در واکنش به تهدیدات اخیر ترامپ علیه ایران و توئیت وی خطاب به رئیس جمهوری اسلامی کشورمان نوشت.

انتقاد تند مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی از برخی بده بستان ها در مجلس

استناد؛ حجت الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی از برخی بده بستان ها در مجلس بر سر استیضاح وزرا به شدت انتقاد کرد.

صفحه1 از17

www.estenadnews.ir

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار