آخرین اخبار سیاسی ایران و جهان اصلاح طلبان و اصولگرایان

بیانیه موهن اروپا مخالفان FATF را در «مجمع» بیشتر کرد

استنادنیوز؛ یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌گوید بیانیه موهن اروپا، اعضای مجمع را عصبانی کرد.

جایگزین وزیر نفت انتخاب شد

استنادنیوز؛ نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس گفت: جایگزین زنگنه، فردی متحول گرا و موفق در کابینه دولت است که به زودی معرفی می‌شود.

20 دلیل برای استیضاح وزیر کشاورزی

استنادنیوز؛ طرح استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی برای بررسی به کمیسیون کشاورزی ارجاع شد.

ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمیدانم / اگر قصد ساخت سلاح هسته‌ای داشتیم آمریکا هیچ کاری نمی‌توانست بکند

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار با نخست وزیر ژاپن که پیام رئیس جمهور آمریکا آورده بود، بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا تاکید کردند و فرمودند تجربه تلخ مذاکرات قبلی با آمریکا در چارچوب برجام را به هیچ وجه تکرار نخواهیم کرد

کدام مسئولان نظام باید دارایی خود، همسر و فرزندان‌شان را اعلام کنند؟

استنادنیوز؛ بر اساس آئین‌نامه اجرایی قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران، ۲۸ گروه از مقامات، مسئولان و کارگزاران موظفند حداکثر ظرف 3 ماه آتی، فهرست دارایی‌های خود، همسر و فرزندان‌شان را به قوه قضائیه اعلام کنند.

جشن تولد ملکه انگلیس؛ از جیب ملت ایران!

استنادنیوز؛ ایمیلی برای فعالین اقتصادی و برندهای ایرانی ارسال شده است و با ارائه راه ارتباطی از آنان خواسته شده است که هزینه تولد ملکه انگلیس را بدهند.

مشاور کروبی: روحانی باید استعفا دهد، مگر اینکه اختیارات ویژه بگیرد!

استنادنیوز؛ «اسماعیل گرامی‌مقدم» فعال سیاسی اصلاح‌طلب و مشاور «مهدی کروبی» -از سران فتنه- گفت: «به عقیده من در شرایط کنونی خود رئیس‌جمهوری نیز باید استعفا دهد چرا که زمانی که نمی‌تواند کاری از پیش ببرد، ماندن او فایده‌ای ندارد مگر اینکه اختیارات ویژه به او داده شود.

ماجرا و علت استعفای بطحایی وزیر آموزش و پرورش چیست؟

خبر استعفای سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش به سرعت در رسانه ها منتشر شد و شایعات مختلفی در خصوص علت این استعفا به گوش می رسد.

در بحث آزاداندیشی هیچ برخورد بیرون از دانشگاه نداشتیم/موارد اعلامی را پیگیری می‌کنیم

استنادنیوز؛ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه برخی دانشگاه‌ها در برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی مصلحت‌گرایی را وارد کردند، گفت: ما در زمینه طرح مباحث آزاداندیشی در دانشگاه‌ها، هیچ برخورد بیرون از دانشگاه نداشتیم و اگر هم موردی باشد و دانشگاه‌ها اعلام کنند، ما خود را موظف به پیگیری خواهیم کرد.

هدیه دوستانِ نجفی به روزنامه کیهان!

استنادنیوز؛ کانال امتداد، ارگان رسانه‌ای حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت، در اشاره به پرداخت اخلاقی روزنامه کیهان به اخبار مربوط به محمدعلی نجفی، نوشته است:

دانشجویان حاضر به پرداخت هزینه حضور در فعالیت‌های سیاسی نیستند

استناد نیوز؛ رییس دانشگاه تبریز با تاکید بر این که باید فضای باز به منظور حضور دانشجویان در فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی فراهم شود، گفت‌: در حال‌ حاضر به دلایل مختلف دانشجویان حاضر به پرداخت هزینه برای حضور در این نوع فعالیت‌ها از جمله برگزاری کرسی های آزاد اندیشی نیستند.

نظرسنجی‌های روزانه‌ روحانی و استقبال مردم!

استنادنیوز؛ روحانی عنوان کرده است که من روزانه نظرسنجی می‌کنم؛ اما واکنش‌های مردم به درخواست‌های دولت و پیش‌بینی دولت از خواسته‌های مردم نشان می‌دهد که نتایج آن نظرسنجی‌ها مبهم است.

زاکانی:‌ برکناری فردی که در قوه قضائیه فساد آشکار کرده کافی نیست

استنادنیوز؛ نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه یکی از کارویژه‌های آقای رئیسی این بود که برخی افراد قوه قضائیه که دچار فساد بودند را برکنار کرد، گفت: معتقدم این برکناری کفایت نمی‌کند و اگر کسی در دوره مسئولیت دچار فساد شده باید محاکمه‌اش کنند.

داستان «سرمایه»؛ یک پرونده ابرفساد مالی

استنادنیوز؛ «پرونده‌ی فساد گسترده‌ بانک سرمایه بزرگ‌ترین پرونده‌ فساد مالی این سال‌هاست که به جرات می‌توان از آن به عنوان ابرفساد مالی یاد کرد! پرونده‌ای به میزان ۱۴ هزار میلیارد تومان که در نوع خود عجیب است. پرونده‌ای که متهمان دانه‌درشت آن همه سرشناس‌اند.»

بازگشت علی ربیعی به کابینه با عنوان سخنگوی دولت

علی ربیعی وزیر کار سابق پس از یک سال به کابینه برگشت و دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهور و سخنگوی دولت شد تا اصل بقای مسئولان ادامه یابد!

مدیران بجای صدور بخشنامه کاستی ها را رفع کنند / مضمون ترانه های قبل انقلاب بهتر از برخی ترانه های صدا و سیما بود

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بخشنامه های مسئولان پس از تذکرات رهبری، گفت: مدیران بجای اقداماتی که بوی تملق می دهد اقدامات عملی عاجل برای رفع آن کاستی های مورد نظر رهبری انجام دهند.

صفحه1 از29

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار