نظر آیت الله مکارم شیرازی در خصوص شعارهای تفرقه افکن و توهین ها در اجتماعات

آیت الله مکارم شیرازی: مطالب توهین‌آمیز و تفرقه‌افکن، کار زشت و ناپسندی است و خداوند به آن راضی نیست. به یقین اقلیت کوچکی هستند که به سراغ این کارها می‌روند.

صوت مداحی پر انتقاد پیش از نماز عید فطر نسبت به رئیس جمهور / ای نشسته در صف اول، نکنی خود را گم! + واکنش مسئولان

در روزهای اخیر شاهد انتقادات تندی نسبت به رئیس جمهور منتخب و قانونی مردم هستیم، پس از روز قدس اینبار این انتقادها در قالب مداحی روز عید سعید فطر که از شبکه اول سیما نیز پخش شد.

به مناسبت عید فطر 1049 نفر از محکومان شامل لطف مقام معظم رهبری شدند

با پیشنهاد رئیس قوه قضاییه، رهبر معظم انقلاب با پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند.

تلاش عربستان برای انحراف افکار عمومی از تغییر ولیعهد با ربط دادن حمله تروریستی مکه به ایران

اینکه حمله تروریستی به مسجد الحرام واقعی بوده باشد خود جای بحث دارد اما ربط دادن آن به ایران فرار عربستان از پاسخگویی به افکار عمومی در خصوص تغییر ولیعهد است.

ماجرای اقدام تروریستی که در میتینگ انتخاباتی ریاست جمهوری در مشهد خنثی شد

قاضی حسن حیدری، معاون دادستان مشهد: سربازان گمنام امام زمان در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند فردی را که قصد انفجار در میتینگ انتخاباتی ریاست جمهوری را داشت شناسایی و دستگیر کنند.

مقایسه سن وزرای ایران و سایر کشورها / بازه سنی وزرای کشورهای مختلف

در تحلیلی که براساس زندگی نامه اعضای هیئت دولت کشورهای مختلف صورت گرفته است بسیاری از کشورهای پیشرفته نیز وزرایی با سن بالا در کابینه خود دارند اما یک فرق عمده با ایران وجود دارد...

فیلم اولین واکنش روحانی نسبت به توهین ها در روز قدس / آسیاب به نوبت !

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب مردم ایران در اولين پست اينستاگرامي پس از اهانت ها به وي در راهپيمايي روزقدس با انشار فیلمی از آیت الله هاشمی نسبت به این اقدام واکنش نشان داد.

توهین کنندگان به رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس شناسایی و مجازات می شوند

دادستان تهران با اشاره به حادثه توهین به رییس جمهور در راهپیمایی روز قدس گفت پلیس مکلف است گزارش خود را به دادستانی ارائه کند.

میان خودجوش بودن و خودسر بودن فاصله از راه تا بیراهه و از خدمت تا خیانت است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سرمقاله خود که در اختیار روزنامه ایران قرار گرفت به تحلیلی حضور مردم در راهپیمایی قدس و نیز اتفاقات حاشیه آن پرداخت.

تندروهایی که پیام راهپیمایی با شکوه مردم در روز قدس را به حاشیه بردند

شعار عده ای در روز قدس علیه مسئولان بالارتبه نظام موضوعی است که به تیتر اول راهپیمایی روز جهانی قدس تبدیل شده است، آیا هدف راهپیمایی روز قدس این است؟!

فیلم توهین به رئیس جمهور روحانی توسط عده ای از راهپیمایان روز جهانی قدس

عده ای کوچک از راهپیمایان روز جهانی قدس در اقدامی سازماندهی شده با ورود رئیس جمهور شروع به توهین های زشتی به او کردند و شعار مرگ بر روحانی سر دادند!

توهین هماهنگ و عجیب برخی راهپیمایان روز قدس به رئیس جمهور منتخب مردم ایران + فیلم

راهپیمایی روز جهانی قدس روز زنده نگه داشتن اسلام و اعلام انزجار از استکبار و دفاع از مظلومان است که امسال با حواشی عجیبی همراه بود

واکنش رسانه های خارجی به حضور پر شور ایرانیان در راهپیمایی روز جهانی قدس

 روز جهانی قدس هرساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می شود و مردم مسلمان ایران و برخی کشورهای دیگر در این روز انزجار خود را از استکبار جهانی نشان داده و به حمایت از مردم مظلوم فلستین می پردازند.

آیا احتمال لغو سفر زاعران ایرانی به حج وجود دارد؟

امروز در شبکه های مجازی و برخی سایت ها، پیامی به نقل از شبکه خبری سی ان ان مبنی بر احتمال لغو سفر زائران ایرانی به بیت الله الحرام منتشر شده است.

ایران مدافع صلح و امنیت منطقه است / اقدام سپاه در راستای سیاست های دفاعی کشور بود

ایران اسلامی با اقتدار و امنیت پایدار مسیر رشد و توسعه را ادامه خواهد داد و اقدام اخیر غیورمردان سپاه، نمایشی از اقتدار کشور در سطح ملی، منطقه و جهان بود.

متن نامه صادق زیباکلام به روحانی با چند پیشنهاد / درخواست حضور یک ایرانی یهودی در کابینه دوازدهم

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در نامه ای که بندی عجیب در خود دارد به حسن روحانی پیشنهاداتی را درباره تشکیل کابینه جدید ارائه کرد.

صفحه1 از12

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

www.estenadnews.ir

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار