یادداشتی از عقیل امامی/ اکسیرانقلاب در گام دوم

استنادنیوز؛ بی‌تردید این پیام روحبخش که حقیقتا باید آن را قانون اساسی دوم کشور در ابعاد گوناگون حقوقی،سیاسی،معنوی و فرهنگی قلمدادکرد.

سازمان برنامه و بودجه علیه یک نماینده مجلس اقدام قضایی می کند

استنادنیوز؛ سازمان برنامه و بودجه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد علیه احمد علیرضابیگی نماینده مجلس اقدام قضایی خواهد کرد.

انتقاد تند امام جمعه بندرعباس از رئیس جمهور؛امروز مردم دیگر نان ندارند

استنادنیوز؛ نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: مشکلات امروز مردم عمده اش که در حال تبدیل به یک نارضایتی می‌شود، مشکل سفره شأن است.

صدور کیفرخواست برای حسین فریدون / ‏‬ برگزاری دادگاه در اسفندماه

استنادنیوز؛ محسنی اژه‌ای در پاسخ به سوالی مبنی براینکه اخیراً نمایندگان مجلس به رئیس قوه نامه نوشتند و درخواست بررسی سریع در پرونده حسین فریدون را داشتند.

توضیحات حضرتی از جزئیات دیدار کروبی با اعضای مجمع روحانیون

استنادنیوز؛ قائم مقام حزب اعتماد ملی و نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌و‌گوی، درباره دیدار مهدی کروبی با چند تن از اعضای مجمع روحانیون مبارز به ارائه توضیحاتی پرداخت.

ریش سفیدان جریانات سیاسی در همکاری بین جریانات مؤثر باشند

استنادنیوز؛ یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه امروز بیش از هر زمانی نیاز به همکاری و همفکری جریانات سیاسی داریم، گفت: امروز متأسفانه عده‌ای بدون در نظر گرفتن منافع ملی و حتی منافع جناحی خودشان را از ما بهترون می‌دانند و هر چه که می‌خواهند علیه ارکان نظام می‌گویند که این نوعی خیانت به کشور است.

رهامی: اعضای برخی احزاب در یک مینی‌بوس جا می‌شوند

استنادنیوز؛ یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به این‌که «اعضای برخی احزاب در یک مینی‌بوس جا می شوند»، گفت: در حال حاضر فقط دو یا سه حزب در کشور پنج هزار عضو دارند و بنابراین لایحه جامع انتخابات، مسیر را برای فعالیت جبهه‌ای تشکل‌های سیاسی باز می‌کند.

چرا وزیر آموزش و پرورش به رهبری نامه نوشت؟

استنادنیوز؛ «روزی که این نامه را نوشتم پس از طی یک مسیر بود. اگر ۶ ماه قبل‌تر چنین نامه‌ای می‌نوشتم حتماً خودم به خودم انتقاد می‌کردم اما من یک مسیری را رفتم و وقتی دیدم این مسیر بدون حمایت مقام معظم رهبری به سرانجامی که می‌خواهم نمی‌رسد آن نامه را خدمت ایشان نوشتم.»

تاراج ذخایر ارزی کشور/ مجلس مقصر است یا بانک مرکزی؟

استنادنیوز؛ بانک مرکزی به عنوان یکی از شرکت‌های دولتی که از طریق مابه‌التفاوت فروش نرخ ارز در بازار با آنچه در قانون بودجه آمده است، سود هنگفتی کسب می‌کند که به نظر مجلس باید مالیات آن را بپردازد.

آیا فرمانده ناجا ترور شد؟

استنادنیوز؛ انتشار خبری مبنی بر اینکه فرمانده نیروی انتظامی مورد هدف تروری نافرجام قرار گرفته است، کذب بوده و صحت ندارد.

حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درگذشت

استنادنیوز؛ محمدنبی حبیبی صبح امروز (سه‌شنبه) بر علت ایست قلبی، درگذشت.

از باستی‌ تا بلعیدن تپه‌ها؛ در لواسان چه می‌گذرد؟

استنادنیوز؛ قضیه مال امروز و دیروز نیست. مختص جناح چپ یا راست هم نیست. موضوع فقط آب و هواست؛ گویا آب و هوای لواسان به اهالی قدرت و ثروت می‌سازد!

احضار 6 وزیر به کمیسیون های مجلس شورای اسلامی

استنادنیوز؛ وزیران آموزش و پرورش، کشور، نفت، صنعت، معدن و تجارت، نیرو و ارتباطات در جلسه این هفته کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان حضور می‌یابند.

برخی از لیبرال‌ها که در مسند سیاسی هستند می خواهند مردم را از انقلاب ناامید کنند

استنادنیوز؛ رئیس بسیج اساتید و دفاتر کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه اگر چه برخی از لیبرال‌ها که در مسند سیاسی هم هستند می‌خواهند همکاری‌های خود را به پای نظام بگذارند که این‌گونه نیست، گفت: این‌ها می‌خواهند مردم را از ادامه حیات جمهوری اسلامی و انقلاب ناامید کنند و ناکارآمدی‌ها را به انقلاب نسبت دهند.

دیگر سال ۹۸ قرار نیست متهم فتنه شویم/حرف علم‌الهدی در مشهد هم تعیین‌کننده نیست چه رسد به کشور/آقای رئیسی رئیس قوه قضائیه می شود

استنادنیوز؛ سال ۹۸ برای سیاسیون اهمیت خاصی دارد. هم انتخابات مجلس شورای اسلامی و هم یک وزن کشی جدی برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰. هر چه اصولگرایان اعتماد به نفس بالایی دارند، در مقابل اصلاح طلبان منتظرند تا نخست شورای نگهبان نظرش را درباره تأیید صلاحیت نامزدها بدهد، بعد آنها به رایزنی و بستن لیست انتخاباتی فکر کنند.

کرباسچی روانه زندان اوین شد

استنادنیوز؛ عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ضمن تایید خبر بازداشت غلامحسین کرباسچی گفت: کرباسچی با خانواده‌اش تماس گرفته و گفته برای اجرای احکام به زندان اوین منتقل شده است.

صفحه1 از25
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

www.estenadnews.ir

آخرین اخبار