آخرین اخبار سیاسی ایران و جهان اصلاح طلبان و اصولگرایان

سرپیچی بانک‌ها از دستور بانک مرکزی درباره وام ازدواج/ وام ازدواج همچنان با دو ضامن

استناد نیوز، نماینده مردم خمین در مجلس گفت: برخی از بانک‌ها از دستور بانک مرکزی سرپیچی کرده و هنوز برای وام ازدواج ۲ ضامن می‌خواهند.

واکنش "آذری جهرمی" به عدم همکاری ناجا و قوه قضاییه با اجرای دولت الکترونیک

استناد نیوز، وزیر ارتباطات گفت: بخشی از ناجا به دولت الکترونیک متصل شده و قوه قضاییه نیز در حال آماده کردن زیرساخت‌های این امر است.

تائید سخنگوی هیئت نظارت مجلس از بازداشت ۲ نماینده

استناد نیوز، سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به دستگیری ۲ نماینده گفت: در این موضوع نامه‌ای از سوی قوه قضائیه به هیئت نظارت واصل نشده است.

مرعشی نسخه حجاریان و عارف را یک جا پیچید

استنادنیوز؛ سخنگوی کارگزاران گفت: اصلاح‌طلبان لازم نیست مجلسی شبیه مجلس ششم را طراحی کنند. می‌توانیم با مجلسی که در آن خط قرمزهای رهبری و نظام رعایت شود فن‌سالاران سیاستمدار را متناسب با کمیسیون‌های مجلس به صحنه بیاوریم.

فضائلی: شاهد دیکتاتوری دیجیتال در عصر امروز هستیم

استناد نیوز، معاون رسانه‌ای دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: دشمنان انقلاب پیام های نامطلوب از نظر خودشان را حذف می‌کنند بدون اینکه پاسخگو باشند این یک نوع دیکتاتوری دیجیتال است.

جزئیات آخرین وضعیت پرونده شهرداری صدرا

استنادنیوز؛ فرماندار شیراز درباره تکلیف شهرداری صدرا اعلام کرده که طبق قانون یکی از کارکنان رسمی شهرداری صدرا باید به‌عنوان سرپرست معرفی تا ظرف 3 ماه آینده نیز شهردار جدید این شهر منصوب شود.

سردار باقری: ایران در آستانه خودکفایی کامل در ساخت موتور هواپیما و بالگرد

استناد نیوز، رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: امروز در حال ورود به ساخت موتورهای هواپیماها و بالگردهای روز دنیا قرار داشته و به‌فضل الهی در آستانه دستیابی به خودکفایی کامل در این سامانه‌های ارزشمند هستیم.

واعظی؛ افزایش صد در صدی تماشای تلویزیون‌های اینترنتی نسبت به سال گذشته

 استناد نیوز، رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: قطعاً فضای مجازی آسیب‌هایی دارد و باید تلاش کنیم با کاهش این آسیب‌ها از این فضا برای اهداف بلندمدت نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم.

گزینه وزیرپیشنهادی آموزش و پرورش تاشهریور قطعی می‌شود

استناد نیوز، رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: گزینه دولت برای وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در نیمه اول شهریور ماه قطعی می‌شود.

دولت موافق تشکیل وزارت میراث فرهنگی نیست / برکناری رئیس صندوق بازنشستگی با دستور رئیس جمهور نبود

استنادنیوز؛ سخنگوی دولت از افزایش 69 درصدی واردات در یک سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: حجم نهاده‌های دامی و کالاهای اساسی در بنادر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 90 درصد بیشتر است .

وزیر علوم: دیوارهای دانشگاه‌ها را حذف می‌کنیم

استناد نیوز، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در نظر داریم جهت ارتباط بیشتر دانشگاه و جامعه دیوارهای دانشگاه‌ها را حذف کنیم.

اظهارات عجیب سخنگوی دولت/امروز دشمن در بیمارستان‌ها و کمبود دارو است

استنادنیوز؛ ما از آقای ربیعی می‌خواهیم که اگر قصدی برای سیاه‌نمایی ندارند، توضیح بدهند که سند ادعای ایشان در زمینه کمبود دارو چیست؟

خبر خوش برای کارکنان قراردادی دستگاه‌های اجرایی

استناد نیوز، عضو کمیسیون مشترک اصلاح و قانون خدمات کشوری از تبدیل وضعیت و تعیین تکلیف نیرو‌های قراردادی دستگاه‌های اجرایی خبر داد.

نماینده مجلس:سامانه شفافیت شهروندی برای مقابله با مفاسد اقتصادی ایجاد شود

استنادنیوز، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باید سامانه شفافیت شهروندی ایجاد کنیم تا دستان مفسدان اقتصادی که با اتصال به مراکز قدرت در نظام اقتصادی کشور اختلال ایجاد می‌کنند را قطع کنیم.

واکنش ظریف به قرار گرفتن در لیست تحریم‌های آمریکا

استناد نیوز، وزیر امور خارجه ایران به قرار گرفتن در لیست تحریم‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا واکنش نشان داد. 

احتمال ابطال انتخابات شورایاری‌ها از سوی دیوان عدالت اداری

استناد نیوز، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از احتمال ابطال انتخابات شورایاری‌ها از سوی دیوان عدالت اداری خبر داد.

صفحه 1 از 34

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار