تازه ترین اخبار ویژه استناد نیوز

چه بلایی بر سر نساجی مازندران و صنایع و معادن استان آمد؟ / پاسخگویی و قبول اشتباهات انتظار مردم از عبدالله رضیان

استنادنیوز/ به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و مردم مجلس دهم یکی از ضعیف ترین مجلس های بعد از انقلاب اسلامی بوده و کمیسیون صنایع و معادن را می توان به استناد مشکلات بزرگی که برای کارخانه ها، صنایع تولیدی و معادن در این چهارسال بوجود آمد یکی از ضعیفترین کمیسیون های این مجلس نامید.

«صفر» شدن پرداختی دولت به بیمه سلامت/29 هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی کجا هزینه می‌شود؟

استنادنیوز؛ مرکز پژوهش‌های مجلس با انتقاد از انتقال یارانه‌ها از بودجه عمومی به جدول تبصره 14 لایحه بودجه 99، اعلام کرد: مبنای قانونی این انتقال نامشخص است و این اقدام منجر به خارج شدن جدول تبصره 14 از اهداف قانونی این جدول شده است.

قالیباف: امروز با ناکارآمدی اشباع شده در کشور مواجهیم/ برای بیرون کردن تفکر غربی از کشور باید قوی شویم

استنادنیوز؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یک و نیم سال آینده را مقطع عاشورای مدیریتی در کشور برشمرد و همچنین گفت: برای بیرون کردن تفکر غربی از کشور باید قوی شویم.

کوروش جعفری؛ لزوم آگاهی مردم از لایحه بودجه سال 99

استنادنیوز؛ دکترکوروش جعفری از عدم شفافیت و آگاهی مردم از لایحه بودجه دولت در سال 99 خبر داد.

آیا اسلامی وزیر راه شهامت استعفا را دارد؟/مجلس استیضاح را کلید زد

استنادنیوز؛ طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در پی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی با دو محور تحویل هیات رییسه مجلس شورای اسلامی شد.

اختلافات سیاسی منافع ملی کشور را قربانی می‌کند

استناد نیوز،  معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه گاهی منافع ملی کشور قربانی اختلافات سیاسی می‌شود، اظهار داشت: هر کس در مسوولیتی که دارد در این موضوع سهیم است و در صورت اصل کردن اختلافات سیاسی و جناحی منافع ملی کشور قربانی می شود.

تحلیل انتخابات ساری چهره های مطرح انتخابات

با اعلام نظر بررسی صلاحیت ها توسط هیات نظارت استان شرایط انتخاباتی موجود در حوزه مرکز مازندران با تغییرات بزرگی مواجه شده است...

فرمانده نیروی هوافضای سپاه:همه مسئولیت سقوط هواپیما را می پذیریم

استناد نیوز- فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین گفت:ما گردنمان از مو باریکتر است همه مسئولیت کار را می پذیریم و هر گونه تصمیمی مسئولین بگیرند ما مطیع اجرای آن هستیم.

لزوم پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی و مراقبت از عدم تکرار

استناد نیوز، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی اطلاع از نتایج تحقیقات ستاد کل نیروهای مسلح درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، در پیامی با ابراز همدردی عمیق و مجدد با خانواده‌های داغدار، ستاد کل نیروهای مسلح را مأمور پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی در این حادثه و مراقبت برای عدم امکان تکرار چنین سانحه‌ای کردند.

چگونه يك نماينده خوب انتخاب كنيم؟

استنادنیوز؛ اميد كه مردم ما در اين برهه حساس در انتخابات شركت كرده و نمايندگاني با اين خصوصيات را در دوره یازدهم مجلس شوراي اسلامي انتخاب نمايند.

صفحه1 از63

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار