\
تازه ترین اخبار ویژه استناد نیوز

قطع زنجیره ابتلا و کاهش مرگ و میر اولویت اصلی است / اعمال محدودیت های شدید در 43 شهر با وضعیت بحرانی

رئیس جمهور با قدردانی از فعالیت مجاهدانه همه دستگاه های دخیل در مقابله با کرونا و بویژه کادر درمانی کشور به عنوان سربازان خط مقدم این مبارزه، تاکید کرد: بررسی تجربه کشور در این مبارزه هشت ماهه نشان می دهد که هر جا در سایه همراهی مردم و هماهنگی، یکدستی و انسجام مسوولان می توان به موفقیت دست یافت.

ماهنامه سراسری مقیاس

شماره دوم (مهرماه 99) ماهنامه سراسری اقتصادی - اجتماعی مقیاس در 20 صفحه گلاسه رنگی منتشر شد، نسخه PDF این شماره را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.

تعطیلی ها در پیک سوم شیوع کرونا

با ادامه شیوع ویروس کرونا استانداری تهران برخی مراکز و مشاغل این استان را به مدت یک هفته تعطیل اعلام کرد تا به نوعی استارت موج جدیدی از تعطیلی کسب و کارها زده شود

قالیباف در مازندران

نمایندگان مجمع استان مازندران در نشست مشترک با رئیس مجلس شورای اسلامی به بررسی نظام مسائل این استان پرداختند که بیشتر مطالبات در حوزه کشاورزی و مشکلات کشاورزان بود

پینه‌های مانده بر سفال / سفالگری هنری که خریدار ندارد

به گفته هنرمندان عرصه سفالگری به دلیل بی توجهی مسئولین چرخ کارگاه های سفالگری در کلاگر محله جویبار از حرکت ایستاده و سفالینه های زیبای این هنرمندان در بازارهای بومی و محلی مازندران خریداری ندارد.

در صورت شیوع پیک سوم کرونا، وزیر آموزش و پرورش باید پاسخگو باشد

منتخب مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم با اعلام اینکه اگر پیک سوم کرونا در کودکان باشد، باید وزیر آموزش و پرورش پاسخگو باشد، افزود: پروتکل های بهداشتی نه فقط در مدارس محروم بلکه در مدارس برخوردار هم اجرا نمی شود.

توافقنامه خرید واکسن کرونا

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: در راستای مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر خرید واکسن کووید ۱۹ از ساز و کار کواکس، با هماهنگی های انجام شده از سوی اداره کل همکاری‌های بین المللی وزارت بهداشت، توافقنامه‌ای از سوی محمدرضا شانه ساز رییس سازمان غذا و دارو امضا و به اتحادیه بین المللی واکسن، ارسال شد.

جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران ضمن اعلام آمار برخورداری از نعمت گاز در شهرها و روستاهای مازندران، به پروژه های بزرگ این شرکت به منظور افزایش پایداری جریان گاز در استان اشاره کرد.

رئیس جمهور

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه «امسال مراسمی با عنوان راه پیمایی اربعین نداریم»، گفت: هم راه‌پیمایی برای کربلا نداریم و هم راه‌پیمایی در ایران نداریم.البته عزاداری بر اساس پروتکل‌های بهداشتی برای اربعین و روزهای دیگر ماه صفر برگزار می‌شود.

رئیس جمهور

رییس جمهوری با بیان اینکه بورس فراز و نشیب دارد و نباید کوتاه مدت به آن نگاه کرد، تاکید کرد: مسولان بورس از سرمایه های مردم مراقبت کنند.

صفحه1 از70

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار