سکوت دولت درمورد نرخ بنزین/اظهارات ضد و نقیض مجلس نشینان

استنادنیوز؛ ماجرای تصمیم‌گیری درباره نرخ بنزین در سال جاری سر دراز دارد؛ از زمانی که بودجه سال ۱۳۹۷ به مجلس شورای اسلامی تقدیم و در آن به دولت اجازه داده شد نرخ بنزین را افزایش دهد،

تلاش ریاض برای انحراف افکار عمومی/لشگر لابی‌گران و ربات‌های توییتری سعودی فعال شد

استنادنیوز؛ از روز گذشته کمپین رسانه‌ای وسیعی برای لاپوشانی نقش عربستان و شخص محمد بن سلمان در قتل جمال خاشقجی در فضای مجازی آغاز شده است.

علت موفقیت دولت یازدهم امید به آینده بود/دانشگاه باید دولت را نقد کند/می دانم وضع زندگی مردم چگونه است

استنادنیوز؛ رئیس جمهور با اشاره به اینکه علت موفقیت دولت یازدهم امید به آینده بود، گفت:دانشگاه باید دولت را نقد کند،می دانم وضع زندگی مردم چگونه است.

امکان راستی‌آزمایی بلیت پروازهای اربعین برای زائران

استنادنیوز؛ دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت:طی هماهنگی با شرکت‌های هواپیمایی، مقرر شد، ایرلاین‌ها دفاتر فروش بلیت پروازهای خود را برای ایام اربعین مشخص کنند که این موضوع انجام شد و به اطلاع مردم هم رسید.

نقش پُررنگ متغییرهای سیاسی و روانی در بازار ارز/الان وقت خریدن دلار است یا فروختن آن؟

استنادنیوز؛ تب خرید و فروش ارز میان مردم طی ماه های اخیر به حدی بالا گرفت که در هر جمع و گروهی صحبت از دلار و خرید و فروش آن بود و پیر و جوان، زن و مرد به دنبال قیمت لحظه ای ارز و به خصوص دلار بودند.

کدخدایی؛ تغییر دبیر شورای نگهبان کذب است

استنادنیوز؛ سخنگوی شورای نگهبان هرگونه گمانه‌زنی درباره تغییرات در شورای نگهبان را رد کرد.

اولویت مردم اشتغال، مسکن تورم و گرانی است/بی تاثیری FATF و برجام در اقتصاد کشور نتیجه عدم دشمن‌شناسی است

استنادنیوز؛ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اولویت مردم اشتغال، مسکن تورم و گرانی است نه برگزاری کنسرت، گفت:بی تاثیری FATF و برجام در اقتصاد کشور نتیجه عدم دشمن‌شناسی است.

سفیر آلمان در تهران به وزارت خارجه احضار شد

استناد نیوز:سخنگوی وزارت خارجه از احضار سفیر آلمان در تهران به این وزارتخانه در اعتراض به اقدام‌ دادگاه آن کشور در استرداد یکی از دیپلمات های ایرانی به بلژیک خبر داد.   

مذاکره روسیه با اتحادیه اروپا برای استفاده از یورو به جای دلار در مبادلات تجاری

استنادنیوز؛ وزارت اقتصاد روسیه اعلام کرد: این احتمال وجود دارد که استفاده از یورو در مبادلات تجاری با اتحادیه اروپا آغاز شود.

حکومت شرکت های داروسازی و  تجهیزات پزشکی در حوزه سلامت

استنادنیوز؛ شرکت های بزرگ داروسازی هستند که کنترل حرفه پزشکی را در دست دارند. حدس می زنم اولین سرنخم سیطره ای بود که فروشندگان و کلی فروشان تک تک شرکت های دارویی یا تجهیزات پزشکی موجود بر این عرصه داشتند.

صفحه1 از28
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار