استراتژی جاری اصلاح‌طلبان انتخاب بین بد و بدتر است

استنادنیوز؛ یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه استراتژی جاری اصلاح‌طلبان انتخاب بین بد و بدتر است و حضور به هر قیمت در شرایط فعلی شاید دیگر کاربردی نداشته باشد.

غرب درحال از دست دادن لبه برتری نظامی مقابل چالش‌های جدید

استنادنیوز؛ یک اندیشکده انگلیسی در جدیدترین تحلیل خود اذعان داشته که غرب درحال از دست دادن لبه برتری نظامی مقابل چالش‌های جدید است.

مقاومت و اشراف میدانی شبه نظامیان کُرد یکی از عوامل زمین گیر شدن نیروهای ترک

استنادنیوز؛منطقه کُردنشین عفرین در شمال استان حلب سوریه، ۳۲ روزی هست که روی آرامش را به خود ندیده است؛ حداقل ۱۲۵ تن از شهروندان جان خود را در حملات هوایی و توپخانه ای ارتش ترکیه از دست داده اند و بیش از ۴۰۰ نفر هم زخمی شده اند.

هر ایرانی، سفیر ایران در خارج از کشور است

استنادنیوز؛ رئیس جمهور روحانی اظهار داشت؛ هر ایرانی، سفیر ایران در خارج از کشور است. تحریم میدان ارتباط با ملتها را محدودتر می کند؛ امروز تولید و صادرات انرژی افزایش یافته است.

سفر روحانی به هند/ هندوستان یکی از اقتصادهای نوظهور و رو به پیشرفت در دنیاست

استنادنیوز؛رییس جمهوری اسلامی ایران در سفر سه روزه خود به دهلی‌نو هیاتی از فعالان اقتصادی را همراه خود می برد، که هندوستان یکی از اقتصادهای نوظهور و رو به پیشرفت در دنیاست.

آیا باید زمین‌ها و جنگل‌ها را برای پول پیمانکار به فروش برسانیم؟

استنادنیوز؛ دولت بنا دارد قسمت‌های وسیعی از جنگل‌های بکر هیرکانی را به دلیل بدهی‌هایش به فروش بگذارد جنگل‌هایی که پرونده ثبت جهانی آن آماده شده است.

عدم رضایت بانک مرکزی با راه‌اندازی بازار مشتقه ارزی در بازار سرمایه

استنادنیوز؛ عضو شورای عالی بورس از عدم رضایت بانک مرکزی با راه‌اندازی بازار مشتقه ارزی در بازار سرمایه خبرداد.

مردم از حضور شتاب‌زده و سوداگرانه در بازار کنونی ارز خودداری کنند

استنادنیوز؛ نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از حضور شتاب‌زده و سوداگرانه در بازار کنونی ارز خودداری کنند.

تغییر قواعد بازی در خاورمیانه با سقوط یک جنگنده اسرائیلی

استنادنیوز؛ هر اندازه که ارتش رژیم صهیونیستی با طرح ادعای ساقط کردن یک فروند پهپاد ایرانی در سوریه تلاش کرد توجه همگان را از خبر انهدام جنگنده اف 16 خود در داخل اراضی سوریه منحرف کند.

سناریویی با نام «پروژه تغییر» در کشور با شدت پیگیری می‌شود

استنادنیوز؛چند سالی است که در سایه سهل گیری و سهل‌انگاری برخی دستگاه‌های نظارتی جریان خزنده‌ای در سایه بعضی از «استارت‌آپ‌»‌ها و در قالب کارآفرینی و بهبود وضعیت جوانان و زنان، ذیل سناریویی با نام «پروژه تغییر» در کشور با شدت پیگیری می‌شود.

صفحه1 از7

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار