ویژه های صفحه اصلی

ایده کهنه با نام‌های جدید/«گروه اقدام ایران»

استنادنیوز؛ گروه تازه تشکیل «اقدام ایران» که وزارت خارجه آمریکا برای پیگیری اهداف ضدایرانی‌اش تشکیل داده علی‌رغم نام تازه‌اش اهداف قدیمی را دنبال می‌کند.

وزیر خارجه روسیه: برای حفظ برجام عزم قاطع داریم

استنادنیوز؛ وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای بر «عزم قاطع» این کشور برای حفظ توافق هسته‌ای «برجام» بعد از خروج آمریکا از آن تأکید کرد.

قضات دادگاه مجرمان اقتصادی نباید تهدید و تطمیع پذیر باشند

استنادنیوز؛ر آیت‌الله جنتی اظهار داشت:باید دادگاه‌های مجرمان اقتصادی، علنی و سریع باشد در این زمینه قضاتی انتخاب شوند که تهدید و تطمیع مفسدان اقتصادی بر آنان مؤثر واقع نشود تا به سرعت به نتیجه برسد

انتقاد فعالان فضای مجازی و افکار عمومی از عدم پاسخگویی وزارت خارجه و سکوت درباره ابهامات

استنادنیوز؛ بخش دیپلماسی عمومی وزارت خارجه که سالانه بیش از هزار میلیارد ریال بودجه در اختیار دارد چرا برای چنین مواقعی هیچ پیوست رسانه‌ای ندارد؟ و در برابر فشارهای فضای مجازی و افکار عمومی پاسخ قانع کننده ای نمی‌دهد؟

آیا چین و روسیه پای ایران می مانند؟

استنادنیوز؛ در واقع ایران بر اساس سنت دیرینه خود درصدد است تا علیه غیرقابل اعتماد بودن کشور‌های غربی به سمت اتحاد با کشور‌های روسیه و چین حرکت کند.

خاطره جالب عبد‌الله انوار از علامه طباطبایی/آیرونساید رضاخان را انتخاب کرد

استنادنیوز؛ عبد‌الله انوار نسخه ‌شناس و پژوهشگر تاریخ تهران است که عمر طولانی خود را صرف تحقیق و پژوهش کرده است تنها زندگی می‌کند و خانه‌اش را در آجودانیه وقف کرده است. پدرش سید یعقوب انوار از روحانیونی بود که به سلک مشروطه طلبان پیوست.

آمریکا متعلق به کیست؟/ طبقه متوسط آمریکایی در حال کوچک شدن است

استنادنیوز؛ در آمریکای امروزی طبقه متوسط و بلکه کسانی که به عنوان کودک بخشی از این طبقه به حساب می آیند و انتظار می رود که به این طبقه بپیوندند، در حال رانده شدن به درون «خانه های کوچک پیش ساخته» یا تریلرهای تک کابین هستند.

اشراف اطلاعاتی ایران در خلیج‌فارس/آمریکا می‌داند بی توجهی به اخطار پدافند برایش هزینه دارد

استنادنیوز؛ در سال‌های دفاع مقدس که ارتش رژیم بعث تمام توان خود برای توقف صدور نفت ایران به کار گرفت، مهمترین هدف آنها نابودی این تاسیسات در جزیره خارک بود که در آن مقطع پایانه نفتی اصلی کشور بوده و 95 درصد نفت ایران از آنجا صادر می‌شد.

زمانی جدی ترین گزینه برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

استنادنیوز؛ شنیده ها حاکی از آن است دکتر حسن زمانی مشاور اجرایی رییس محترم مجلس، رییس مرکز نمایندگان ادوار این قوه و معاون اول حوزه ریاست پارلمان، گزینه جدی برای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است.

واکنش بانک مرکزی درباره تحولات بازار ارز /تمام کالاهای اساسی ارز ۴۲۰۰تومانی می‌گیرند

استنادنیوز؛ بانک مرکزی در اطلاعیه ای آخرین تحولات بازار ارز را به منظور آگاهی هم وطنان تشریح کرد.

صفحه1 از23

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار