\پیش بینی برداشت 4 هزار و 500 تن توت فرنگی در شهرستان سیمرغ

  • کد خبر: 2111100033
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 11 ارديبهشت 1399

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ سطح زیر کشت توت فرنگی در این شهرستان را 350 هکتار اعلام کرد و گفت: امسال پیش بینی می شود 4 هزار و 500 تن محصول توت فرنگی در این شهرستان برداشت شود.

رجب فلاح زیلتی روز پنج شنبه در گفت و گو با استنادنیوز با بیان اینکه پروتکل بهداشتی مقابله با کرونا به کشاورزان این شهرستان ابلاغ شده است،افزود:به منظور مقابله با ویروس کرونا به سرکارگر و کراگران تاکید شد تا با دستکش و ماسک به فعالیت بپردازند.
وی با اعلام اینکه طی سال گذشته سطح زیرکشت محصول توت فرنگی 350 هکتار با عملکرد متوسط 12 تن در هکتار بوده است،گفت: چهارهزار و 200 تن محصول توت فرنگی در این شهرستان برداشت شده است.
زمان برداشت این محصول از اواخر فروردین ماه تا خردادماه است.
پرداخت تسهیلات بلاعوض 3 میلیارد و 920 میلیون تومانی  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ با اشاره به تسهیلات خسارت دیدگان سیل اواخر سال 97 و اوایل سال گذشته، گفت: به یکهزار و 801 بهره بردار مبلغ 3 میلیارد و 920 میلیون تومان تسهیلات بلاعوض تعلق گرفته است.
فلاح در پایان با اشاره به اینکه به 647 بهره بردار مبلغ 2 میلیارد و 260 میلیون تومان تسهیلات کم بهره تعلق گرفته است،گفت: تعداد 10 نفر از خسارت دیدگان که اسامی آنان ثبت نشده بود برای گرفتن تسهیلات معرفی شده اند.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار