\محدودیت های کرونایی همچنان ادامه دارد / نظارت های بهداشتی در گروه یک سختگیرانه تر می شود

  • کد خبر: 2111100622
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 13 آذر 1399

استاندار مازندران با بیان این که رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های گذشته بر اساس محدودیت های اخیر تمدید می شود، گفت: محدودیت ها مثل قبل است و ورود به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان با پلاک های غیر بومی ممنوع است و و برای مشاغل هم همچنان محدودیت ها پابرجا می باشد.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان، در جلسه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا که در شهرستان تنکابن برگزار شد، با اشاره به اینکه به تناسب؛ وضعیت سه شهرستان تنکابن، رامسر و عباس آباد نسبت به هفته های گذشته بهتر شده است؛ گرچه این هنوز خروجی اعمال محدودیت های اخیر نیست، خاطرنشان کرد: میانگین رعایت پروتکل های بهداشتی در این سه شهرستان مطلوب است و مردم عزیز ما در این سه نقطه از استان پروتکل های بهداشتی را بیشتر رعایت نمودند.
وی گفت: محدودیت ها مثل قبل است و ورود به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان با پلاک های غیر بومی ممنوع است و و برای مشاغل هم همچنان محدودیت ها پابرجا می باشد.
استاندار مازندران یادآور شد: محدودیت ها بر اساس ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا تداوم دارد و با تمدید محدودیت های کرونایی انتظار می رود مردم بیشتر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
حسین زادگان گفت : محدودیت های مشاغل گروه دو و سه در شهرهای غیرقرمز ساعت ۱۸ به بعد به حالت طبیعی بازگشته است.
وی افزود: مردم در مراجعه به بانک ها و اصناف می بایست پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و همچنین سازمان صمت، اصناف و نیروی انتظامی نظارت بیشتری بر بانک ها و مطب ها و سایر اماکن پرتردد اتخاذ کنند و مردم نیز در اینگونه اماکن بیشتر رعایت نمایند.
وی یادآور شد : مشاغل گروه یک می بایست پروتکل های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند چون تعداد زیادی از افراد با این گروه سرکار دارند لذا باید نظارت بر گروه یک سخت گیرانه تر شود.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار