\  • در گفت و گوی اختصاصی با استناد نیوز؛

رامین مهمان پرست به صورت رسمی برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 اعلام حضور کرد + ویدئو

  • کد خبر: 2111101038
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 28 اسفند 1399

دکتر رامین مهمان پرست، دیپلمات ارشد و سخنگوی اسبق وزارت امورخارجه برای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در سال 1400  اعلام حضور کرد.

 

دکتر رامین مهمانپرست روز پنج شنبه در گفت و گوی اختصاصی با استناد نیوز با بیان اینکه دو موضوع برای دولت سیزدهم حائز اهمیت است، افزود: یکی از موضوعاتی که برای مردم خیلی مهم است بحث دیپلماسی و دیگر موضوعی که از نظر ما و مردم حائز اهمیت است، وضعیت اقتصادی می باشد.

وی با اشاره به اینکه دیپلماسی اقتصادی باید از اولویت اصلی دولت بعدی باشد، گفت: راه نجات کشور، تکیه بر بخش خصوصی، تولید و توجه به صادرات و دیپلماسی اقتصادی است.

دیپلمات ارشد وزارت امور خارجه با بیان اینکه با توجه به تجربیاتی که داشته ام و مشکلاتی که در داخل کشور مشاهده می شود می توانیم حرف های جدیدی برای مردم داشته باشیم، ادامه داد: با توجه به اینکه چند سال بر روی برنامه ها کار کرده ایم بنابراین می توانیم یک امید واقعی و برنامه های اجرایی را به مردم ارائه دهیم.

مهمانپرست از اعلام آمادگی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری 1400 خبر داد.

وی با اعلام اینکه چند سال روی طرح ها و برنامه های جدید در حال کار کردن هستیم، گفت: تیم بسیار متخصصی در زمینه های مختلف در حال کار و فعالیت هستند. آمارها و برنامه ها کاملا واقعی و دقیق می باشد.

این کاندیدای ریاست جمهوری دولت سیزدهم با بیان اینکه کارگروه‌های تخصصی در این زمینه‌ها راه اندازی کردیم، افزود: این کارگروه به ما کمک می کند تا اگر فرصت رقابت پیدا کردم، بتوانیم حرف‌های جدید خودمان را برای مردم ارائه داده و از تکرار رویه گذشته جلوگیری کنیم.

وی بیان داشت: یکی از مشکلات کشور ما این است که دو جریان شناخته شده سیاسی در کشور داریم که فرصت اداره کشور را دائماً بین خودشان تقسیم کرده و  ادامه این روند شاید نتواند آن تحول بزرگ  مورد نظر را ایجاد کند.

مهمان پرست تصریح کرد: شاید مردم احساس کنند یک رویکرد، حرف و چهره‌های جدیدی که بحث های جناحی را کنار گذاشته و دید ملی داشته باشند میتوانند، کارگشا باشند.

وی با اعلام اینکه ما در وزارت خارجه یاد گرفته ایم تا دنبال منافع ملی باشیم، اضافه کرد: در عمل، سیاست خارجی صحنه ملی بوده است. بنده با همه دوستان با گرایش‌های مختلف کار کردم و راه نجات کشور را یک رویکرد ملی می دانم.

سفیر سابق ایران در قزاقستان، تایلند، لهستان و لیتوانی در پایان دنبال کردن منافع ملی را استفاده از همه نیروهای کارآمد ، متخصص و دلسوز اعلام کرد و گفت: با طرح و برنامه هایی که آماده کردیم به صورت جدی در صحنه حضور خواهیم داشت.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار