\حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات، ایران را قوی‌تر می‌کند / مسئولان باید با تلاش جهادی درصدد رفع مشکل مردم باشند

  • کد خبر: 2111101049
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 11 فروردين 1400

نماینده ولی فقیه در مازندران با اظهار این که رقابت‌های سیاسی نباید رفاقت‌ها و همدلی را زیر سئوال ببرد ، گفت : به طور یقین حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات ایران را قوی‌تر می‌کند.


به گزارش استناد نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری مازندران افزود : همه باید در عبادت سیاسی و اجتماعی انتخابات مشارکت کنیم.
وی بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی و تبلیغاتی توسط نامزدها تاکید کرد و بیان داشت : ایران قوی با ایستادگی مردم مقابل تحریم ها و فشار های اقتصادی به وجود آمده است و امیدواریم با حضور حداکثری در عرصه انتخابات ایرانی قوی تر را شاهد باشیم.
امام جمعه ساری گفت : امروز به یک دولت جوان وانقلابی برای قوی شدن ایران نیازمندیم و هر چه حضور مردم در عرصه انتخابات بیشتر باشد ، اقتدار ملی بالاتر می رود.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.
محمیدی لائینی همچنین به اهمیت عملیاتی شدن شعار تولید ، پشتیبانی ها و مانع زادایی ها اشاره کرد و توضیح داد: بررسی ها و گزارش های مختلف نشان می دهد که مطالعات و بررسی های دقیقی از موانع و مشکلات تولیدی در استان صورت گرفته است و فقط باید برای بر طرف کردن این موانع به صورت عملیاتی وارد شویم.
وی افزود : موانع تولید بعضا حقوقی و قانونی هستند که نمایندگان مجلس باید ورود پیدا کنند. بعضی از موانع ها بخشنامه های پشت سرهم و دست و پاگیری هستند که دولت باید به آن توجه کند تا تولید کننده تکلیف خودش را بداند.
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت : مجاری اداری برای تولید و سرمایه گذاری باید روان باشد که اکنون این فرایند در بخش هایی با مشکل مواجه است.
وی ضمن قدردانی از مسوولان دستگاه های اجرایی ، افزود : امروز هر مسئول دولتی در هر رده ای باید در صدد حل مشکلات مردم باشد و این که امروز جلسه شورای اداری با درایت استاندار در هفته نخست کاری سال جاری برگزار شد و دید و بازدید ها به صورت یکجا صورت گرفت یک نوع مدیریت است ، پس مدیران و مسئولان بدون هیچ گونه فوت وقت باید برای رضایت مردم فعالیت کنند.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار