\  • دهیار روستای نوکلا قائمشهر خبر داد:

حمام قدیمی به ساختمان دهیاری تبدیل می شود / تنها 30 درصد طرح هادی روستای نوکلا انجام شده است / انتقاد از آنتن دهی ضعیف همراه اول

  • کد خبر: 2111101080
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 25 فروردين 1400

دهیار روستای نوکلا شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه حمام قدیمی این روستا سالها بلااستفاده رها شده بود، گفت که بنا است تا این حمام به ساختمان دهیاری تبدیل شود.

 

ظفر لنگوری روز چهارشنبه در گفت و گو با استناد نیوز از بازگشت زمین این حمام قدیمی به روستا خبر داد و افزود: برای تبدیل این حمام به ساختمان دهیاری ابتدا زمین را حصار کشی کرده ایم و سپس به دنبال پروانه ساختمانی هستیم.

وی در خصوص اقدامات عمرانی در سطح این روستا، گفت: تاکنون یک کیلومتر از تعریض کوچه ها و معابر اصلی این روستا انجام شده است.

دهیار روستای نوکلا از اجرای 500 متر جوی و جدول در سطح این روستا خبر داد و افزود: به منظور جلوگیری از هدر رفت آب هم 500 متر تعویض لوله های شبکه فرسوده در این روستا انجام شده است.

دهیار روستای نوکلا

لنگوری با اعلام اینکه 3 دوربین مدار بسته در این روستا نصب می شود، گفت که هم اکنون پایه های این دوربین ها نصب شده است.

وی با اعلام اینکه تنها 30 درصد طرح هادی در سطح این روستا انجام شده است، گفت: اکثر تعریض سطح این روستا انجام شده و تنها باید طرح هادی اجرا شود.

دهیار روستای نوکلا در پایان با انتقاد از آنتن دهی ضعیف همراه اول در این روستا گفت که متاسفانه دکل مخابراتی در این روستا نصب نشده و اکثر روستائیان با چالش آنتن دهی ضعیف همراه اول مواجه هستند که امیدواریم این هر چه سریعتر این مشکل حل شود.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار