\۷هزار سبد کالا بین نیازمندان در قائمشهر توزیع شد

  • کد خبر: 2111101113
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 08 ارديبهشت 1400

همزمان با ایام ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام هفت هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در قائم شهر توزیع شده است .


به گزارش استناد نیوز، سرهنگ علی خادم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم شهرگفت: احسان و نیکوکاری در زمره اخلاق و کردار حسنه‌ای است که مورد تایید خداوند متعال و امر موکد پیشوایان دینی ما می‌باشد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم‌شهر افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش همدلی و مواسات و کمک به اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه با هدف محرومیت زدایی تعداد هفت هزار بسته معیشتی بین جامعه هدف در سطح شهرستان قائم شهر توزیع شده است.
سرهنگ علی خادم ضمن قدردانی از مردم فهیم و نوع دوست قائم‌شهر، ادارات و نهادها ،گروه های جهادی ،پایگاه های بسیج وخیرین خداشناس به خاطر حمایت های خالصانه شان در این امر خداپسندانه اظهار داشت: در طول ماه مبارک رمضان تعداد 30 هزار وعده غذای گرم نیز بین خانواده‌های نیازمند شهرستان قائم شهرتوزیع می شود .
او همچنین احداث10واحد خانه محروم را دیگر کمک ها و همدلی مومنین این شهرستان در ماه مبارک رمضان نام برد که با کمک خیران و نیروهای جهادی در حال ساخت است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم‌شهر: جمع کمک های خیرخواهانه برای تهیه و توزیع سبدهای کمک معیشتی و طبخ و توزیع غذای گرم و ساخت خانه محرومان در شهرستان قائم شهر در ماه مبارک رمضان را شش میلیارد تومان اعلام کرد.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار