\تائید صلاحیت 89 نفر از داوطلبان شورای شهر قائمشهر و ارطه

  • کد خبر: 2111101115
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 09 ارديبهشت 1400

فرماندار شهرستان قائمشهر گفت: 144 نفر داوطلب ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر قائمشهر و ارطه بودند که صلاحیت 89 نفر آنها تائید شده است.

 

یحیی یوسف پور روز پنج شنبه در گفت و گو با استناد نیوز با بیان اینکه از مجموع 144 داوطلب ششمین دوره شورای شهر 5 نفر انصراف دادند، افزود: در مجموع صلاحیت 50 داوطلب انتخابات شوراهای شهر قائمشهر و ارطه توسط هیات های اجرایی و نظارت تائید نشد.

 وی با اعلام اینکه تعداد 123 داوطلب در حوزه شهر قائمشهر برای ششمین دوره انتخابات شورای شهر ثبت نام کردند که از این تعداد 5 نفر انصراف دادند، گفت: 76 نفر تائید صلاحیت خود را از هیات های اجرایی و نظارت دریافت کردند و 42 نفر هم رد صلاحیت شدند.

فرماندار شهرستان قائمشهر با اشاره به ثبت نام 21 نفر برای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ارطه، افزود: از این تعداد 13 داوطلب صلاحیت های خود را از هیات های اجرایی و نظارت دریافت کردند و 8 نفر هم رد صلاحیت شدند.

یوسف پور در پایان گفت: داوطلبان انتخابات شوراها که نسبت به رد صلاحیت خود معترض هستند چهار روز برای اعلام اعتراض مکتوب به هیات‌های نظارت مهلت دارند.

تعداد اعضای شورای شهر قائمشهر 9 نفر و ارطه 5 نفر است.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد امسال در سراسر کشور برگزار می‌شود.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار