\سردار دهقان نزدیک ترین فرد به کرسی وزارت صمت در دولت رئیسی

  • کد خبر: 2111101288
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 15 تیر 1400

اصلی ترین گزینه برای صمت در حالی ایشان مطرح شده که سوابق وی نشان دهنده الگوی اجرایی موفق در این برهه با رسالت داخلی سازی و توانمدسازی صنایع و رفع موانع است.

استناد نیوز /  سردار حسین دهقانی پوده معروف به “دهقان” مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دولت یازدهم و همچنین معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید در دوره های هشتم و نهم بوده است.

حسین دهقان تحصیلکرده دکتری مدیریت و ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تهران و دارای نشان شجاعت درجه یک است.

فرماندهی نیروی هوایی سپاه پاسداران و حضور در جنگ های ایران و عراق و درگیری های لبنان و کمک به حزب الله لبنان از وی یک شخصیت برجسته فراجناحی و بین المللی ساخته است.

اصلی ترین گزینه برای صمت در حالی ایشان مطرح شده که سوابق وی نشان دهنده الگوی اجرایی موفق در این برهه با رسالت داخلی سازی و توانمدسازی صنایع و رفع موانع است.

تجربیات خوب در حوزه موشکی و خودکفایی در صنایع دفاع از سردار دهقان، نشاندهنده تحولی عظیم در بحث صنایع معادن و حوزه تجارت خواهد بود.

جامعه ایثارگری کشور باتوجه به تجربه خوب ایشان در بنیاد شهید و امور ایثارگران که قانونمندسازی و احقاق حقوق ایثارگران از جمله آن است، اعلام حمایت کامل خود از ایشان را نشان افتخار دانسته و امیدوار است با نگاه تخصصی وی، تحولی عظیم در وزارت صمت که طی سال های اخیر بر اثر سوء تدبیر با چالش ها و آسیب های جدی مواجه شده است ایجاد شود.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار