\  • کمیسیون تلفیق مصوب کرد؛

اختصاص بودجه 100 میلیارد تومانی برای تجهیزات آتش نشانی

  • کد خبر: 211140
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 12 بهمن 1395

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان در قالب بودجه سال آینده برای تجهیزات آتش نشانی ها اختصاص دادند.

به گزارش استناد نیوز ، محمد مهدی مفتح اظهار کرد: در یکی از مصوبات عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ در مجلس سازمان تامین اجتماعی مکلف شد که کل دریافتی از بیمه شدگان را که در حوزه درمان دریافت می کند، در حساب مستقلی متمرکز کرده و تنها صرف درمان بیمه شدگان کند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی افزود: در مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق بودجه دولت مکلف شد که اقدامات مختلف لازم را برای تثبیت و افزایش حقابه ایران از رود هیرمند انجام دهد.

مفتح تصریح کرد: در مصوبه دیگری مقرر شد که ۱۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات ماده ۱۰ و ۱۲ برای تجهیز تمام آتش نشانی های کل کشور تخصیص پیدا کند تا با توجه به حادثه ای که در ساختمان پلاسکو داشتیم بتوانیم در آینده ان شاء الله با تجهیزات مناسب تری با این گونه حوادث مقابله کنیم.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طی۱۲ روز بررسی بودجه به طور کامل انجام شد و تلاش می کنیم فردا بتوانیم گزارش مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه را میان نمایندگان توزیع کنیم چراکه طبق آئین نامه داخلی مجلس ۱۰ روز باید فرصت باشد بعد از انتشار گزارش تا طرح به صحن علنی مجلس بیاید ، امیدواریم پس از این ۱۰ روز پس از اتمام دهه فجر و جشن های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بتوانیم بودجه را در صحن علنی بررسی کنیم.

وی یکی از تفاوت های بودجه مصوب کمیسیون تلفیق با متن لایحه بودجه ۹۶ را افزایش بودجه استان ها عنوان کرد و افزود: حدود  ۹ هزار میلیارد تومان بر مبلغ  ۱۶.۸ میلیارد تومانی که دولت در بودجه استان ها پیش بینی کرده بود، اضافه شد که رقم قابل توجهی بود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس شورای اسلامی، مهم ترین ویژگی بودجه امسال را توجه به محرومین و افراد دارای حداقل درآمد،توجه به رونق و افزایش تولید و توسعه زیر ساخت های اقتصادی استان ها عنوان کرد وافزود: امسال توانستیم بودجه را از نوسانات قیمت نفت مستقل کنیم  به طوری که تنها هزار میلیارد تومان از درآمدهای نفتی وارد بودجه خواهد شد.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار