\خودرو و تجارت طلا هدف تحریم های مرداد ماه آمریکا در ایران است

  • کد خبر: 213158
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: جمعه, 15 تیر 1397

استنادنیوز؛ یک رسانه آمریکایی مدعی شد تحریم هایی که از ۱۳ مرداد به اجرا گذاشته می شوند بخش خودرو و تجارت طلا را هدف قرار می دهد. بر همین اساس تحریم های آبان ماه نیز مربوط به تبادلات بانکی بوده و بخش انرژی ایران را هدف قرار می دهد.

به گزارش  سی ان ان، آمریکا می خواهد از هر وسیله ممکن برای فشار بر ایران استفاده کند از همین رو طرح تروریستی خواندن سپاه پاسداران را بررسی می کند.

«مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا از حامیان این طرح است و آن را با هدف تشدید فشارها بر ایران و در راستای سیاست «تغییر رفتار ایران» پیگیری  می کند.

واشنگتن به دنبال تغییر رفتار ایران است

از سوی دیگر «برایان هوک» مدیر سیاستگذاری وزارت خارجه آمریکا در جمع خبرنگاران اعلام کرد که هدف از تحریم های جدید آمریکا که از تاریخ ۱۳ مرداد و ۱۵ آبان به اجرا گذاشته می شوند تغییر نظام در ایران نیست بلکه واشنگتن به دنبال تغییر رفتار ایران است.

خودور و طلا هدف تحریم های مرداد ماه در ایران است

به گفته وی تحریم هایی که از ۱۳ مرداد به اجرا گذاشته می شوند بخش خودرو و تجارت طلا را هدف قرار می دهد. بر همین اساس تحریم های آبان ماه نیز مربوط به تبادلات بانکی بوده و بخش انرژی ایران را هدف قرار می دهد. هوک در ادامه به شروطی که قبلا از سوی «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا، برای بهبود روابط آمریکا - ایران معرفی شده اشاره کرد و مدعی شد: کشوری که هنجار شکنی نداشته باشد کشورهای دیگر را تهدید نکرده، برنامه موشکی خود را توسعه نداده و شرایط را برای مردم خود سخت تر نمی کند.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار